آرشیو
انتخاب نشریه


فتنه تغلب!

حسن کربلايي
قيام تاريخي 9 دي سال 88 يک نقطه عطف و به يادماندني در مقاومت ملت ايران است. قيام حماسي 9 دي يک رکورد سنگين در بلوغ سياسي و نمايش بصيرت مردم ايران است. ملت فهيم و انقلابي ايران در اين روز دماغ آمريکا را به خاک ماليدند و نوکران و فريب خوردگان داخلي استکبار جهاني را به خاک مذلت نشاندند.
درست 10 سال قبل از اين، ملت ايران در قيام تاريخي 23 تير 78 همين رکورد را در شکست نبرد نرم دولت آمريکا عليه موجوديت انقلاب اسلامي به‌جاي گذاشتند و به سربازگيري دشمن از اردوگاه انقلاب پايان دادند.
بازخواني اين دو حماسه براي جلوگيري از بازتوليد فتنه سوم در ادامه نبرد نرم آمريکا عليه انقلاب اسلامي ضروري است.
از يک ماه قبل از انتخابات رياست جمهوري سال 88 ،اردوکشي خياباني يک ضلع از اضلاع رقابت و دادن شعارهاي ساختارشکنانه نشان مي داد انتخابات بهانه اي است براي "تسويه حساب" سياسي با انقلاب!  دست آمريکا و رژيم صهيونيستي و دولت مکار انگليس براي مداخله در امور داخلي ايران را به‌خوبي مي شد از طريق بوق‌هاي آنان ديد.
نفوذ دشمن در برخي ستادها از لابلاي برخي اظهارات و اطلاعيه ها را هرکسي که با الفباي انقلاب آشنا بود حس مي‌کرد.
"تقلب" کلمه رمز آشوب بود که زمزمه آن قبل از انتخابات هم شنيده مي شد. در اولين ساعات روز برگزاري انتخابات اعلام شد اگر موسوي راي نياورد بريزيد خيابان‌ها! اين را بي بي سي از قول همسر يکي از مقامات اعلام کرد و در آخرين ساعات برگزاري انتخابات قبل از شمارش آرا و حتي قبل از پايان راي‌گيري يکي از سران فتنه با برگزاري يک مصاحبه خود را پيروز انتخابات اعلام کرد! آنها نه منتظر اظهارنظر نهادهاي قانوني کشور در اعلام نتايج انتخابات شدند و نه حاضر بودند ادعاي تقلب در يک فرايند قانوني رسيدگي شود.
و اين مهم نشان مي داد که آنان از اول، آشوب، شورش و بالاخره محاربه با اصل نظام را در دستور کار دارند. 
نمونه‌شناسي شعارهاي ساختارشکنانه فتنه‌گران نشان داد آنها از اتاق فکري دستور مي گيرند که کمر به هدم و نابودي انقلاب بسته است.
سران فتنه، عاشوراي 88 را روز تير خلاص به انقلاب، اسلام و نظام قرار دادند و با سر دادن شعارهايي نظير "مرگ بر اصل ولايت فقيه" و "انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است" به ميدان رويارويي با نظام مقدس جمهوري اسلامي آمدند.
رهبري حکيم و فرزانه انقلاب اسلامي با آرامش و طمانينه اين بحران را مديريت کردند، به گونه‌اي که مردم در قيام تاريخي 9 دي تکليف سران فتنه و آشوب نبرد نرم دشمن را يکسره کردند.
مردم با آمدن به ميدان و با لعن و نفرين بر سران فتنه خواستار مجازات الهي براي آنان شدند و با روشنگري، سر فتنه را از بدنه آن جدا کردند. اين فريادها در روز 9 دي، سران فتنه را رسوا کرد و کساني که به نمايندگي از نتانياهو و ديگر اوباش جهاني در خيابان هاي تهران آشوب مي کردند را به دست قانون سپرد.
مديريت جهادي و انقلابي رهبر معظم انقلاب اسلامي در دومين نبرد نرم آمريکا عليه ملت مظلوم ايران را مي توان يکي از فصول افتخارآميز حفظ امنيت و اقتدار ملي دانست.
حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي  خطر بزرگي را از سر راه "جمهوريت" و "اسلاميت" نظام دفع کردند. کساني که با حمايت اجانب مي خواستند به بهانه تقلب "غلبه" کنند، قبول نداشتند که ميزان راي ملت است. آنها قبول نداشتند که صندوق هاي راي و آراء ملت سرنوشت انتخابات را روشن مي کنند. آنها براي رسيدن به اهداف شومشان راه خشونت و محاربه را انتخاب کردند.
آنها اهل بغي بودند و قطعا خداوند در دنيا و آخرت انتقام ملت را  از آنان خواهد گرفت و در اين ترديدي نيست.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9395/1/58939/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha