آرشیو
انتخاب نشریه


رئيس مجلس خبرگان:
هنوز عده‌اي منافق درصدد ادامه فتنه ۸۸ هستند

 آيت‌الله جنتي رئيس مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه فتنه در ايران خاموش شده ولي ريشه آن خشک نشده است، گفت: هنوز عده‌اي «منافق نو و جديد» درصدد ادامه حرکت فتنه ۸۸ در ايران اسلامي هستند.
به گزارش تسنيم از بوشهر، آيت‌الله احمد جنتي ديروز در برگزاري سومين کنگره علمي پژوهشي علامه بلادي در بوشهر به ويژگي‌هاي علما و طلاب در جامعه پرداخت و با بيان اينکه زهد و تقوا از ويژگي‌هاي عالمان است، اظهار داشت: يکي از مهم‌ترين خصوصيات انبيا و اولياي الهي زهد و تقوا است که اين مهم  بايد در وجود عالمان دين  متبلور باشد چراکه اگر عالمي اين  مهم را نداشته باشد نمي‌تواند وارث انبياء الهي و ائمه اطهار(ع) باشد.
جنتي، از خدشه‌دار کردن وحدت مسلمانان توسط دشمنان و کفار خبرداد و تاکيد کرد: دشمنان اسلام به‌ويژه استکبار جهاني و رژيم صهيونيستي همواره پس از پيروزي انقلاب اسلامي براي ايجاد اختلاف ميان مسلمانان در راستاي تحقق اهداف خود، نقشه‌هاي گوناگون تفرقه‌افکني در سرزمين‌هاي اسلامي اجرا کردند که تا حدودي به اهداف خود دست يافتند.
وي تقويت اتحاد و انسجام مسلمانان را يکي از برنامه‌هاي مهم علماي دين دانست و خاطر‌نشان کرد: اتحاد شيعه و سني يکي از تاکيدات امام راحل در جريان پيروزي انقلاب اسلامي بود و اين مهم مورد توجه رهبر انقلاب قرار دارد که شيعه و سني از يک بدنه هستند و نبايد اختلاف بين آنان ايجاد شود.
رئيس مجلس خبرگان رهبري با تاکيد بر توجه به برنامه‌هاي مراسم 9 دي و خنثي‌شدن توطئه‌هاي دشمنان خاطر‌نشان کرد: فتنه 88 بايد به جامعه شناسانده و ابعاد اين فتنه براي همه لايه‌هاي جامعه تبيين شود تا مردم بدانند فتنه 88 مربوط به انتخابات نبود بلکه براي براندازي نظام اسلامي ايران طراحي شده بود.
جنتي، با بيان اينکه فتنه 88 را برخي ساده مي‌پندارند، تصريح کرد: فتنه 88 با طراحي آمريکايي‌ها و نيروهاي داخلي اجرا شد و فتنه‌گران خيال مي‌کردند مي‌توانند با انقلاب مخملي، نظام اسلامي ايران را نابود کنند همانگونه که رژيم صهيونيستي با 10 ميليون دلار انقلاب مخملي در گرجستان انجام داد.
دبير شوراي نگهبان با بيان اينکه فتنه‌گران با اسلام سرجنگ دارند، گفت: هر کجا اسلام و فرهنگ اسلامي وجود داشته باشد در آن منطقه فتنه‌گران طراحي مي‌کنند که علما در اين عرصه براي بصيرت مردم بايد نقش‌آفريني کنند.
وي، با بيان اينکه نابودي داعش و شکست آمريکا در منطقه با فرماندهي سردار سليماني و هدايت‌هاي رهبر معظم انقلاب محقق شد، افزود: رزمندگان اسلام و انقلابي به‌فرماندهي سردار سليماني و هدايت‌هاي رهبر معظم انقلاب توانستند با شجاعت داعش را نابود کنند و آمريکا و اياديش در منطقه را شکست دهند.
رئيس مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه جهان استکبار نمي‌تواند در برابر اسلام و مسلمانان ساکت باشد، خاطرنشان کرد: جهان استکبار با توجه به اينکه در برابر اسلام و مسلمانان بارها طعم شکست چشيده است جلوي هر حرکت انقلابي مي‌ايستد.
جنتي با بيان اينکه در جريان فتنه 88 آمريکا سيلي محکمي از ايران اسلامي خورد، تصريح کرد: با طراحي دشمنان اسلام و نيروهاي داخلي فريب‌خورده در فتنه سال 88 خط قرمزها شکسته و کشور 9 ماه به آشوب کشيده شد.
وي با بيان اينکه حرکت مردمي در 9 دي ماه تمام نقشه‌هاي دشمن را خنثي کرد، گفت: راهپيمايي 9 دي ماه همانند 22 بهمن مردم با جوش و خروش به‌ميدان آمدند و به دهن‌کجي‌هاي دشمنان نسبت به اسلام و انقلاب اسلامي پاسخ دادند.
رئيس مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه فتنه در ايران خاموش شده ولي ريشه آن خشک نشده است گفت: هنوز عده‌اي «منافق نو و جديد» درصدد ادامه حرکت فتنه 88 در ايران اسلامي هستند.
آيت‌الله جنتي با بيان اينکه دشمنان با ورود به فضاي مجازي، اخلاق اسلامي، عفت و حجاب را تحت‌الشعاع قرار داده‌اند تاکيد کرد: مردم بايد دشمن شناس شوند که شناساندن دشمن به جامعه اسلامي يکي از رسالت‌هاي علما و روحانيون است.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9098/1/4018/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha