آرشیو
انتخاب نشریه


گوناگون

مدال طلا برگردن رحمان 
سيامند رحمان و منصور پورميرزايي درروز پاياني رقابت‌هاي 
وزنه برداري معلولين قهرماني آسيا  مدال طلا و نقره را بر گردن آويختند. سيامند رحمان دردسته 107 + کيلو با مهار وزنه 280 کيلوگرمي مدال طلا را بر گردن آويخت.همچنين  پورميرزايي با ثبت رکورد 245 کيلو عنوان نايب قهرماني را ازآن خود کرد.

 رضاييان سرخ مي پوشد
تيم فوتبال تراکتورسازي به دنبال جذب رامين رضاييان است. زنوزي، مالک باشگاه تراکتورسازي به دنبال آن است که به هر قيمتي شده رضاييان را جذب کند.

 اميدوار به الدحيل درآزادي
مدير ورزشي الدحيل تاکيد کرد که تيمش به دنبال کسب پيروزي درديداربرگشت برابر تيم پرسپوليس است وهمه چيز آماده درخشش اين تيم است. احمد گفت‌: ديدار بسيار سختي پيش‌رو داريم. درديداررفت تنها با يک گل به پيروزي رسيديم و اين کارما را براي ديداربرگشت سخت مي‌کند. با اين حال بايد بگويم که به توانايي بازيکنان خود ايمان داريم.

صالحي به مدال طلا رسيد
 درادامه رقابت‌هاي اسکيت قهرماني آسيا درکره جنوبي ديروزمحمد صالحي  با شکست حريفي از کشور ميزبان به مقام قهرماني رسيد و نخستين طلاي ايران دراين مسابقات را به ارمغان آورد.

 ساحلي بازان در راه پرتغال 
 تيم ملي فوتبال ساحلي ايران درادامه برنامه هاي آماده سازي خود جهت شرکت در مسابقات جام بين قاره اي، در پرتغال اردو برپا مي کند.

پا به توپ رئيس جمهور
 تيم ملي فوتبال ليبريا در ديداري دوستانه در خانه با نتيجه ۲ بر يک برابر نيجريه شکست خورد. در اين ديدار اتفاق جالب توجهي رخ داد و ژرژ وه آ، رييس‌جمهور ليبريا و فوتباليست پيشين اين کشور ۷۹ دقيقه براي تيمش در سن ۵۱ سالگي به ميدان رفت.

ابراهيمي:
 به شدت از فوتبال دلزده شده‌ام
 سرمربي اسبق تيم ملي گفت: در ساليان گذشته به دليل رفتارهاي نادرست مسئولان فوتبال، به شدت از اين ورزش دلزده شده ام‌ 
و هرروزازآن دورترمي شوم.ناصر ابراهيمي اظهار داشت: امروز پيشکسوتان در فوتبال ايران هيچ جايگاهي ندارند و مسئولان ورزش و فوتبال هم علاقه اي به استفاده از ما ندارند.وي ادامه داد: 50 سال ازعمر خود را درفوتبال مربي بودم و در سخت ترين شرايط ممکن سرمربي تيم ملي شدم و نگذاشتم فوتبال ايران با مشکل روبه رو شود اما امروز در معمولي ترين مراسم هاي فوتبالي هم از من دعوت نمي شود.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9311/11/39151/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha