آرشیو
انتخاب نشریه


مشكل مسكن و اشتغال زنان سرپرست خانوار پيگيري مي شود

نايب رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به ثبت آمار و اطلاعات تمامي زنان سرپرست خانوار در سامانه اي جامع در برنامه ششم توسعه گفت: قصد داريم با شناسايي اين افراد مسئله مسکن، اشتغال و تحصيل آنان را پيگيري کنيم.
فاطمه ذوالقدر با بيان اينکه براي رفع مشکل کار زنان سرپرست خانوار با کارآفرينان جلسات زيادي داشته ايم، گفت: در عرصه کسب و کار براي رفع موانع کارآفريني و اشتغال زنان سرپرست خانوار طرح هاي زيادي در مجلس شوراي اسلامي داريم و اميدواريم بتوانيم به زودي موانع را برطرف کنيم.
نايب رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه امروزه زنان نقش بسيار مهمي در چرخه اقتصاد و توليد دارند، افزود: اين در حالي است که علي رغم همه مشکلات و تحريم ها زنان در راستاي حمايت از کالاي ايراني تلاش هاي زيادي مي کنند.
وي با اشاره به اينکه زنان ۵۰ درصد از جمعيت جامعه را تشکيل مي دهند، تصريح کرد: اگر زنان در عرصه کسب و کار سهم نداشته باشند، به طور قطع نمي توانيم پيشرفتي نيز داشته باشيم.
نماينده مردم تهران، ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه زنان مي توانند در عرصه هاي مختلف توانمندي هاي خود را به خوبي نمايش دهند، گفت: مجلس شوراي اسلامي در برنامه ششم توسعه طرح جامعه اي براي حمايت از زنان سرپرست خانوار مصوب کرده و امسال در خصوص بيمه اين زنان بودجه بسيار خوبي در نظر گرفته شده است.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9311/6/39129/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha