آرشیو
انتخاب نشریه


شهردار هشتگرد بر تسريع احداث بازار عرضه صنايع دستي و مشاغل خانگي تاکيد کرد

با پيگيري شهردار هشتگرد و دستور تسريع در احداث بازار عرضه صنايع دستي و مشاغل خانگي ،انجام عمليات خاکبرداري، تسطيح ، شيب بندي ، تهيه نقشه ها ، گچ ريزي و شروع عمليات جدولگذاري صورت گرفت۰
شهرداري هشتگرد در راستاي  اجراي ماده ۱۶ قانون بهبود کسب و کار در سال حمايت از کالاي ايراني ، اقدام به احداث بازار دائمي عرضه صنايع دستي ، مشاغل خانگي و صنايع کوچک کرده است .
عمليات اجرايي اين پروژه با حضور استاندار البرز در هفته دولت آغاز و عمليات خاکبرداري به تعداد ۷۷۰ سرويس و شيب بندي آن طي هفته هاي اخير انجام شد.
اين بازار در فضايي مناسب در ضلع شمالي بلوار خبرنگار قرار گرفته و با تهيه نقشه هاي اجرايي و گچ ريزي ، مرحله جدولگذاري آن آغاز و در روزهاي اخير انجام خواهد شد.
طي بازديد دکتر امير بهمني شهردار هشتگرد از محل احداث اين بازار تسريع در اجراي مراحل بعدي مورد تاکيد قرار گرفت .
دکتر بهمني گفت: اميدواريم در آينده نزديک بتوانيم اين پروژه را که با هدف اشتغال زايي و حمايت از کالاهاي ايراني احداث مي‌گردد تکميل نموده و شاهد بهره‌برداري آن باشيم.
 شهردار هشتگرد افزود: با توجه به مرکزيت شهر هشتگرد و تأکيد فرماندار شهرستان ساوجبلاغ  در ايجاد فضاهاي عرضه محصولات ، اين پروژه با حمايت اعضاي  شوراي اسلامي شهر کليد خورده و در آينده نزديک به بهره‌برداري خواهد رسيد.
احداث 100 غرفه ، جانمايي محل‌هاي ويژه اي براي استقرار وانت بارها ، نمازخانه و سرويس بهداشتي ، پارکينگ خودروها و فضاي سبز از بخش‌هاي مختلف اين پروژه خواهد بود.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9310/3/39090/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha