آرشیو
انتخاب نشریه


هاني زاده در گفت‌وگو با رسالت:
صحبت هاي خانم سلحشوري جفا در حق جمهوري اسلامي بود

کارشناس مسائل سياسي و بين الملل درخصوص نطق اخير پروانه سلحشوري در مجلس گفت: مسائلي که خانم سلحشوري در نطق اخير خود به آن اشاره کردند بيش از آن که به حال مردم مفيد باشد يک نوع پروپاگانداي تبليغاتي در آستانه انتخابات مجلس شوراي اسلامي است.
حسن هاني زاده کارشناس مسائل سياسي و بين الملل درخصوص نطق اخير پروانه سلحشوري در مجلس شوراي اسلامي در گفت و گو با رسالت گفت: مسئله مهمي که خانم سلحشوري در سخنراني خود مطرح کردند بيش از اين که مفيد به حال ملت باشد يک نوع پروپاگانداي تبليغاتي در آستانه انتخابات بعدي مجلس شوراي اسلامي بود.
وي با تاکيد بر اين که بيان مسائل کشور بايد به گونه اي باشد که اتحاد را نسبت به ارزش هاي نظام افزايش دهد، افزود: هر يک از نمايندگان، اکنون مسائلي را مطرح مي کنند که بيشتر هدف اتحاد نسبت به نظام و ارزش هاي نظام باشد، اما صحبت هاي خانم سلحشوري جفاي آشکاري به جمهوري اسلامي ايران بود، مشکلات کشور بايد به دور از غوغا سالاري و مسائل انحرافي مورد بحث قرار گيرد.
هاني زاده با بيان اين که فعاليت هاي تبليغاتي براي انتخابات بعدي جايش در مجلس نيست، تاکيد کرد: تريبون مجلس براي فعاليت هاي انتخاباتي نيست، به همين دليل هر موضوعي که به پيکره نظام جمهوري اسلامي آسيب 
مي رساند يک امر مردود و غيرقابل قبول نيست.
اين کارشناس در ادامه گفت: خانم سلحشوري مطالبي که مطرح کردند اگرچه جامعه ايران درگير آن است، اما جفا در حق جمهوري اسلامي ايران است.
حسن هاني زاده با اشاره به اين که عاقلان مجلس بايد جلوي اين پروسه انتخاباتي را بگيرند، خاطرنشان کرد: صحبت هاي خانم سلحشوري کلام حقي است که در پس آن باطل نهفته است، لذا عاقلان مجلس بايد جلوي اين پروسه انتخاباتي را بگيرند.
وي افزود: گاهي مسائلي مطرح مي شود که در جامعه واقعيت دارد و مردم با آن روبه رو هستند اما وقتي از تريبون مجلس طرح مي شود نوعي تبليغات انتخاباتي زودرس است.
هاني زاده با بيان اين که اصلاح طلبان درصدد به دست گرفتن مجلس بعدي هستند، تاکيد کرد: به نظر مي رسد اصلاح طلبان هدف شان اين است که در اين شرايط يک پروسه تبليغاتي را مطرح کنند تا بتوانند مجلس آينده را با اکثريت در اختيار داشته باشند. 
وي در پايان گفت: اکنون در اين شرايط اصلاح طلبان يک برنامه و پروسه تبليغاتي جديد براي به دست گرفتن مجلس آينده را مطرح مي کنند که به هر حال قرباني هاي اين پروپاگانداي انتخاباتي ملت ايران است.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9310/3/39084/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha