آرشیو
انتخاب نشریه


گوناگون

صلحي‌پور به طلا رسيد
رقابت‌هاي وزنه‌برداري معلولان قهرماني  آسيا ــ اقيانوسيه در ژاپن با قهرماني حامد صلحي‌پورنماينده ايران در دسته ۹۷ کيلوگرم ادامه يافت.ملي‌پوشان ايران تاکنون به 2 طلا، 3 نقره و يک برنز در اين مسابقات دست يافته‌اند.

اقدام ارزنده وزير ورزش 
وزير ورزش خواستاررسيدگي به شرايط مدافع برزيلي استقلال شد. پادواني فصل گذشته درجريان ديدار استقلال با فولاد  دراهواز دچارمصدوميت شديد از ناحيه سروگردن شد.مدافع برزيلي آبي‌پوشان ناچار است تا مدتي روي ويلچر بنشيند ودراين ميان به دليل ندادن اجاره خانه ازسوي صاحب‌خانه‌اش هم تهديد شده تا ازخانه‌اش بلند شود يا بدهي‌اش را بدهد. سلطاني‌فر پس از آنکه درجلسه با فتحي مديرعامل استقلال متوجه وخامت شرايط پادواني شد، دستورداد تا به‌صورت ويژه به وضعيت سلامتي اين بازيکن رسيدگي شود و خسارت‌هاي ناشي از آسيب‌ديدگي به اوداده شود.

انصاري در استقلال ماند
مهاجم تيم استقلال با تمام اخبار ضد و نقيض بالاخره با کاهش مبلغ قراردادش درجمع آبي‌پوشان ماندني شد.جابر انصاري از فدراسيون خواسته است تا کارت بازي اورا صادر کند.

 بسکتبال ايران فراترازآسيا 
روزبه ارغوان بعد از کسب عنوان نايب قهرماني در بازي‌هاي آسيايي گفت: ايران ظرفيت بالايي در بسکتبال دارد و قدرت آن فراترازآسياست، اگريک دهم امکانات چين را داشتيم قطعا ما قهرمان بوديم.وي گفت: درفينال جاکارتا از چين برتر بوديم تنها نکته‌اي که سبب شد تا آنها قهرمان شوند اردوها و حضور در ليگ و کمپ‌هاي معتبراست ايران از نظر فيزيک و قدرت فراترازآسيا است و با اندکي توجه و سرمايه گذاري مي توان با کشورهاي قدرتمند دراين رشته رقابت کند.

شکايت سنگربان برزيلي  
دروازه‌بان برزيلي سابق پرسپوليس تصميم گرفته ازاين تيم شکايت کند. نيلسون  اعلام کرده، حاضر بوده با دريافت 100 هزاردلاراز پرسپوليس جدا شود اما حالا با گرفتن 250 هزار دلار از شکايت خود صرفِ‌نظرخواهد کرد.

 تغيير نسل تيم ملي فوتسال 
سرمربي تيم ملي فوتسال گفت: با توجه به اينکه تيم ملي 
۹۰ درصد تغيير کرده و بازيکنان جوان در کنار با تجربه ها تمرينات خود را برگزاروفعاليت هاي مربوطه را انجام مي دهد، برهمين اساس نياز داريم تا بازي هاي تدارکاتي داشته باشيم و بازيکنان را ارزيابي کنيم، به جوان ها ميدان دهيم تا تجربه کسب کنند و در نهايت آينده تيم ملي تامين شود. ناظم الشريعه  گفت: روز ۲۹ شهريور به تبريز اعزام مي شويم تا در تورنمنت حضور داشته باشيم. بدون شک بارفني اين تورنمنت براي کادر فني و بازيکنان مطلوب خواهد بود. 

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9310/11/39049/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha