آرشیو
انتخاب نشریه


مدير عامل آب منطقه اي گيلان: با هدف استفاده بهينه از منابع آبي ، حوضه آبريز گيلان را تحت فعاليت سدسازي قرار داديم

رشت-خبرنگاررسالت:
 مهندس کاظم لطفي مديرعامل شرکت آب منطقه اي گيلان  طي نشست با اصحاب رسانه  بابيان اينکه در تمامي شهرهاي استان گيلان  اجراي پروژه هاي بزرگ عمراني متعلق به حوزه آب در دست انجام است افزود با توجه به حساسيتي که در کشور نسبت به مقوله آب وجود دارد نگاه به موضوع آب استان و منابع آب کشور نگاه ويژه است.
وي با اشاره به کاهش 600 ميليون متر مکعبي آب در سد سفيدرود و ساير مجاري آبي در فصل زراعي امسال  گفت  با توجه به شرايطي که در حوزه آبريز سد سفيدرود و در 54 رودخانه اي که در استان داشتيم و وضعيت بارشي که استان گيلان با آن مواجه بود  امسال سال ويژه اي بود و با تدابيري که بر اساس علم ، تجربه و تخصص انديشيده شد و با تلاش همکاران، استان رااز بحران آب نجات داديم وان‌شاءالله در سالهاي آتي هم مشکلي در تامين آب نخواهيم داشت.
لطفي در خصوص پروژه هاي آب منطقه اي گيلان در استان عنوان کرد : 130 پروژه به طور ويژه در سطح استان گيلان از دي ماه سال گذشته  برآورد و طراحي شده و وارد فاز اجرا و 128 پروژه وارد مدار بهره برداري شده است .
مدير عامل آب منطقه اي گيلان در ادامه با بيان اينکه آب يک ثروت است و استان گيلان به لحاظ داشتن فرصت آب، استان ثروتمندي است افزود حرکت جمعيتي به سمت گيلان به دليل وجود منابع آب  از استانهاي ديگر از هم اکنون قابل لمس مي باشد .

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9310/5/39007/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha