آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

 تقوي:
در خدمت تراکتورسازي هستم
محمد تقوي درباره حضورش در کادر فني تيم فوتبال تراکتورسازي اظهار داشت: بودن جان توشاک در تراکتورسازي کافي بود تا به اين تيم بيايم. مسئولان باشگاه با من تماس گرفتند و گفتند که اين موقعيت براي من پيش آمده است. همه متفق القول براين باوربودند که نبايد اين موقعيت را ازدست بدهم. با اينکه فکر نمي‌کردم به اين زودي به فوتبال ايران برگردم، برگشتم ودرخدمت تراکتورسازي هستم.وي دررابطه با انتظار تماشاگران تراکتورسازي ازاين تيم عنوان کرد: هر تيمي که تماشاگر دارد، مهم‌ترين موضوع براي آن تيم، گرفتن نتيجه است. با برد است که مي‌توانيد تماشاگررا راضي نگه داريد. همه سعي مي‌کنيم تماشاگران را راضي نگه داريم.

 عزت‌اللهي: 
براي قهرماني خواهيم جنگيد
هافبک تيم ملي فوتبال گفت: بعد از نمايش خوبي که درجام جهاني داشتيم انتظار داشتيم حمايت‌ها بيشتر شود. عزت‌اللهي گفت:  اردوي آماده‌سازي تيم ملي از سر گرفته شده و زير نظر کي‌روش کارهاي تاکتيکي و تکنيکي را مرور مي‌کنيم. فکرمي‌کنم ازبکستان مي‌تواند دراولين گام حريف خوبي براي ما باشد مخصوصا براي بازيکناني که تازه به تيم ملي اضافه شده‌اند.وي گفت: هدف ما اين است که طلسم چندين ساله را بشکنيم و به مقام قهرماني جام ملت‌ها برسيم، اما تيم ملي بعد از جام جهاني به لحاظ امکانات و سخت‌افزاري به حدي که انتظار داشتيم نرسيده است. اما مطمئن باشيد دو برابر بيشتر از جام جهاني تلاش خواهيم کرد تا به قهرماني آسيا برسيم.

پيروزي رزمي‌کار ايراني
اميرعلي اکبري دردومين مبارزه خود براي سازمان روسي حريف لهستاني را شکست داد. اين رزمي کار حرفه اي کشورمان در روسيه برابر دانيل از لهستان قرارگرفت ‌و بعد ازسه راند مبارزه سنگين و نفس گيررقيب خود را شکست داد. اين رزمي کارمعروف به خرس لهستان ۳۵ ساله، پيش از اين ديدار۲۰ پيروزي و۸ شکست در کارنامه خود ثبت کرده بود و نهمين شکست او برابر نماينده کشورمان رقم خورد.

 داورقرقيز سوت مي زند
داورقرقيزستاني ديدار تدارکاتي تيم ملي کشورمان با ازبکستان را سوت مي زند. تيم ملي فوتبال کشورمان فردا از ساعت 20 در ديداري تدارکاتي در تاشکند به مصاف تيم ملي ازبکستان مي رود.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9308/11/38144/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha