آرشیو
انتخاب نشریه


سيلي آبدار سپاه پاسداران

محمد ايماني تحليلگر مسائل سياسي در کانال تلگرامي خود نوشت:
مقرّ اصلي گروهک تروريستي دموکرات در کوي سنجق واقع در کردستان عراق، هدف حملات مورد موشکي پاسداران قرار گرفت. آمار اوليه از هلاکت دستکم 11 تروريست و زخمي شدن 37 نفر حکايت مي کند. برخي سران حزب در ميان کشته ها و زخمي ها 
هستند. گزارش ها ازاصابت پنج موشک حکايت مي کند.
موشک و ما ادراک ما الموشک؟! موشک نقطه زن يعني طرف شرور جنايتکار - دقيقا خود او- را طوري بزني که ديگر نتواند از جايش بلند شود. گروهک هاي تروريستي دموکرات و کومله، بيشترين همکاري را با رژيم صدام  داشته و بيشترين جنايت ها را در مناطق مرزي کرد نشين مرتکب شده اند.
گزارش هاي تصويري اوليه از تلفات سنگين تروريست ها به ويژه در سطح سران گروهک حکايت مي کند. مصطفي مولودي سرکرده فعلي و خالدعزيزي سرکرده سابق گروهک تروريستي در ميان مجروحان هستند.
پايگاه تروريست ها در عمق 65 کيلومتري کردستان عراق قرار دارد و گفته مي شود پهپادها از اين عمليات تصويربرداري کرده اند. مهم تر از توانمندي و قدرت ويرانگر موشک هاي نقطه زن که دقيقا به مقر گروهک تروريستي خورده، قدرت نرم افزاري و اطلاعاتي سپاه پاسداران است که مي دانسته سران اين گروهک، دقيقا کي و کجا با چه کساني قرار ملاقات و مذاکره دارند.
موشک به مقرّ گروهک تروريستي دموکرات خورده، اما صداي جيغ آمد نيوز بلند شده. مگر هم مقر و هم اتاق بوده اند اينها؟ اما شبکه BBC کُپ کرده و نمي داند خبر را چگونه بازگو کند. خبري از خبر فوري بي بي سي نيست. ام آي سيکس و موساد عزادار شده اند.
اين حمله قدرتمندانه و دقيق، ضمنا پيامي روشن به آمريکايي ها دارد. استفن فيگن رئيس سابق ميز ايران در وزارت خارجه آمريکا، اخيرا به عنوان سرکنسول در اربيل مشغول شد و لابد تا الان جزئيات گوشمالي و ضرب شست ايران به تروريست ها، به گوش وي هم رسيده است.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9307/3/38088/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha