آرشیو
انتخاب نشریه


گوناگون

ايزدي مدال طلا کسب کرد
عليرضا ايزدي جوان کشورمان در نخستين روز از رقابت‌هاي وزنه‌برداري معلولين قهرماني آسيا و اقيانوسيه در ژاپن، با مهار وزنه 140 کيلو ضمن شکستن رکورد جهان و آسيا، به نشان طلا دست يافت.

کشتي در روسيه طلا گرفت
تيم منتخب کشتي آزاد ايران که با دعوت فدراسيون کشتي روسيه و با هزينه کامل از سوي کشور ميزبان دررقابت‌هاي بين المللي کشتي آزاد جام ديميتري کرکين حضور يافته بود با کسب 2 مدال طلاي احمد بذري و کميل قاسمي به کار خود در اين مسابقات پايان داد.

12 مدال به ايران رسيد
 کاروان ورزشي ايران با 12 مدال شامل 4طلا، 3 نقره و 5 برنز دررده ششم جدول توزيع مدال هاي سومين دوره بازي هاي عشايري جهان در قرقيزستان قرارگرفت. 

ملي پوش تنيس در فرانسه
نيما عالميان ملي‌پوش تنيس روي ميز کشورمان با مبلغ 16 هزار دلار به ليگ فرانسه مي‌رود. تنيس‌باز تيم پتروشيمي از باشگاه‌هاي آلماني و اتريشي نيز پيشنهاد کار دريافت کرده است.

استقلال نقره داغ شد
 استقلال درپرونده شکايت پروپيچ بازيکن صربستاني خود از سوي فيفا محکوم و موظف به پرداخت رقم قرارداد اين بازيکن شد.استقلال بايد بابت پرونده شکايت اين بازيکن که مربوط به 2 سال پيش است رقم 364 هزار دلاررا پردخت کند.

رکورد جديد ستاره فوتبال
ستاره آرژانتيني بارسلونا، بهترين پاسورلاليگا است. ليونل مسي با 387 گلي که در بارسلونا به ثمر رساند به عنوان بهترين گلزن تاريخ لاليگا به حساب مي‌آيد.اما اين بازيکن رکورد جديدي را هم به نام خود ثبت کرد و با تعداد 151 پاس گل، به عنوان بهترين پاسوراين ليگ هم معرفي شد.

فتحي:
شفر با قدرت  ادامه مي‌دهد
 سرپرست باشگاه استقلال با تاکيد بر اينکه  شفر سرمربي اين تيم مورد حمايت و تاييد او و مسئولان باشگاه است، تصريح کرد: او به طور حتم و با قدرت به کارش دراستقلال ادامه خواهد داد.فتحي گفت: او يک مربي باتجربه و کاربلد است و عملکرد فني اش در طول فصل گذشته حکايت از توانايي هاي اين مربي بزرگ دارد. 

آزادکاران در خانه کشتي 
اردوي تيم ملي کشتي از امروز با دعوت از هفت آزادکاردرخانه کشتي برگزارمي‌شود. اما به‌زودي نفرات ديگري به جمع آزادکاران اردونشين اضافه خواهند شد.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9307/11/38060/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha