آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

پروين : 
تخريب‌ها و دروغ پردازي‌هاي فوتبال ريشه در برنامه ۹۰ دارد
سرمربي پيشين تيم ملي با اشاره به درخشش تيم فوتبال پرسپوليس در سال‌هاي اخير تأکيد کرد، سرخپوشان در اين فصل هم عنوان قهرماني ليگ برتر را از آن خود خواهند کرد.علي پروين در گفت و گو با تسنيم در بهشهر، با بيان اينکه پرسپوليس قهرمان اين فصل ليگ برتر فوتبال کشورمان مي‌شود، اظهار داشت: پرسپوليس در ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا نيز مي‌تواند بيش از اين بدرخشند.وي پيرامون برخي اظهارنظرهاي اين روزهاي فوتبال کشور در بحث ادعاي برخي از داوران در محور تباني ديدار شهرآورد، آن را کذب محض دانست و گفت: هيچ داور و يا بازيکني در اين ديدارها پول نگرفته که به عمد نتيجه را تغيير دهد.پروين با انتقاد شديد از عادل فردوسي‌پور تصريح کرد: همه اين تخريب‌ها، سياه بازي‌ها و دروغ پردازي‌ها در فوتبال کشور ريشه در برنامه 90 دارد. 

 ماجراي ادامه‌دار فرهاد مجيدي و استقلال
ماجراي حضور يا عدم حضور فرهاد مجيدي در استقلال طبق روال گذشته همچنان ادامه دارد. به گزارش تسنيم، در روزهاي گذشته صحبت‌هاي زيادي درباره اضافه شدن فرهاد مجيدي به کادر فني استقلال مطرح شده است.درابتدا،برخي از مسئولان استقلال تصور مي‌کردند که به ميان آمدن نام مجيدي، تنها بازي رسانه‌اي است، اما اظهارات کاپيتان پيشين استقلال چيز ديگري نشان مي‌دهد. مجيدي در صفحه شخصي‌اش گفته که بارها از سوي وزارت ورزش و جوانان براي حضوردرهيئت مديره يا بخش‌هاي ديگر مديريتي با او صحبت شده، اما حرفي درباره حضورش در کادر فني زده نشده است.مجيدي موضوع اضافه شدن به کادر فني را تکذيب کرد تا حرف و حديثي درباره او ايجاد نشود.

 طلايي: رضا يزداني معادلات را به هم زد
مربي تيم ملي کشتي آزاد گفت که رضا يزداني با حضور در ليگ معادلات را به هم زده است. محمد طلايي در گفت و گو با  تسنيم در خصوص جدايي برخي از کشتي گيران از اردوي تيم ملي براي حضور در ليگ برتر اظهار داشت: برخي از تيم‌ها نفرات‌شان را خواستند که با خواسته‌شان موافقت کرديم. آنها در ليگ کشتي گرفتند و دوباره به اردوي بعدي ملحق خواهند شد.وي ادامه داد: خوشبختانه بعد از بازگشت از جاکارتا، تيم ريکاوري شده و تمرينات را با هدف مسابقات جهاني دنبال کرده‌ايم. طلايي در خصوص بازگشت رضا يزداني به تشک بعد از  دو سال دوري گفت:اين همه صحبت تا امروز در مورد ابهامات وزن ٩٧ کيلو وجود داشت، وزني که ما در آن خلأ داريم، اما يزداني در ليگ در وزن ٩٢ کيلو روي تشک رفت و معادلات را به هم زد.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9306/11/37951/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha