آرشیو
انتخاب نشریه


حجت الاسلام والمسلمين مجد:
دشمن به دنبال تضعيف دستاوردهاي نظام است

استاد حوزه علميه با بيان اينکه دشمن به دنبال تضعيف دستاوردهاي نظام است، گفت: بصيرت و آگاهي مردم راز خنثي سازي توطئه دشمنان عليه انقلاب است.
به گزارش خبرگزاري رسا، حجت الاسلام والمسلمين مجد با بيان اينکه بندگي خداوند در سايه تقوا و تزکيه ميسر مي‌شود، ابراز کرد: همه انسان ها هنگام تولد به صورت تکويني پاک و مطهر هستند اما بعد از تولد بايد با انجام اعمال صالح، آن پاکي را صيانت کرده و از آلودگي بپرهيزند.وي در بخش ديگر با بيان اينکه انسان نبايد نسبت به مسائل اجتماعي و سياسي حکومت بي تفاوت باشد، اظهار داشت: اين تفکر اشتباهي است که مردم حق ندارند در مسائل سياسي و اجتماعي کشور دخالت کنند. در دين مبين اسلام مردم نسبت به امور سياسي حکومت بي تفاوت نبوده و سرنوشت خودشان را خود انتخاب مي‌کنند. وي با بيان اينکه اسلام به شدت با تفکر سکولار مخالف است، گفت: دين مانع سوء استفاده سياسيون مي‌شود. حجت الاسلام 
والمسلمين مجد با تاکيد بر اينکه امروز دشمنان با ايجاد تفرقه بين مسلمانان درصدد ضربه زدن به جوامع اسلامي هستند، عنوان کرد: امروز بيش از گذشته ما بايد اتحاد و انسجام خودمان را حفظ کنيم. امروز دشمن مي‌خواهد مردم را نسبت به مسئولين بدبين کرده و دستاوردهاي حکومت اسلامي را تضعيف کند.
استاد حوزه علميه با تاکيد براينکه اسلام در هيچ زمينه‌ اي به بن بست نمي‌رسد، گفت: انقلاب ما حکومتي اسلامي است. از اين رو هيچ بن بستي در آن راه ندارد. اگر همه عالم جمع شوند، نمي‌توانند به انقلاب اسلامي ضربه بزنند به شرط آنکه مردم در برابر شبهات و توطئه دشمن بصيرت داشته باشند و با آگاهي، حق و باطل را تشخيص داده و در صحنه دفاع از انقلاب حضور داشته باشند.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9306/6/37934/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha