آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

سقف آرزوهاي دايي کجاست؟
علي دايي به‌دنبال آن است تا آرزوهاي خود را در تيم سايپا محقق کند. سايپا هجدهمين دوره رقابت‌هاي ليگ برتر را با برتري پرگل مقابل سپيدرود آغاز کرد اما درادامه راه با موانع سختي مواجه شد.شاگردان علي دايي در هفته دوم شکست سختي را برابر پيکان متحمل شدند. در هفته‌هاي سوم و چهارم نيز، تساوي برابر ذوب‌آهن و شکست برابر تراکتورسازي عايد نارنجي‌پوشان شد تا به نظر آيد، تيم علي دايي با چالش بزرگ عدم کسب امتياز مواجه شده است اما بازيکنان سايپا در دو ديدار بعدي مقابل پارس  جم و فولاد  برنده شدند تا باتوجه به يک ديدار کمتر پرسپوليس، دررده سوم جدول  قرار بگيرند.شکي نيست که اگر روند کسب امتياز سايپا تداوم داشته باشد، سقف آرزوهاي علي دايي که ايستادن در صدرجدول است تکامل پيدا مي‌کند. اگرچه دراين راه تيم‌هاي پديده، سپاهان، پرسپوليس، پيکان و تراکتورسازي نشان داده‌اند که آماده‌اند تا اجازه درخشش را ازعلي دايي و شاگردانش بگيرند.

نايب قهرماني بانوان درتايلند
تيم ملي بسکتبال با ويلچر بانوان ايران، درفينال رقابت هاي آزاد تايلند، با شکست از ميزبان، به عنوان نايب قهرماني دست يافت. بانوان کشورمان دراين ديدار با امتياز ۲۵ بر ۴۰ نتيجه را به تيم ملي تايلند واگذار کرد و به کار خود دراين مسابقات پايان داد.

قهرمان جهان، مدير مي‌شود؟
بعد از خداحافظي بهداد سليمي از دنياي قهرماني حالا خبر مي‌رسد در جلسه  شوراي فني، مديريت تيم‌هاي ملي به اين قهرمان المپيک سپرده مي‌شود. تيم ملي وزنه‌برداري در بازي‌هاي آسيايي به دو مدال طلا، يک نقره و يک برنز رسيد. نتايجي که ملي‌پوشان وزنه‌برداري در اين آوردگاه آسيايي به دست آوردند دو روي سکه دارد، يکي از آنها موفقيت وکسب مدال‌هاي خوش‌رنگ و رکوردشکني سهراب مرادي است و ديگري ناکامي چهار وزنه‌بردارواوت شدن آنها بود.در بازي‌هاي آسيايي،  سليمي قهرمان فوق سنگين بعد از کسب مدال طلا براي هميشه تخته وزنه‌برداري را بوسيد و از دنياي قهرماني خداحافظي کرد، بعد از خداحافظي،  سليمي در صحبت‌هايش عنوان کرد از وزنه‌برداري جدا نمي‌شود و همواره در کناراين رشته مي‌ماند. همين صحبت نشان داد قهرمان طلايي  ايران اگرچه از دنياي قهرماني جدا شده است اما از وزنه‌برداري جدا نشدني است وآرزوهاي بزرگي درسر دارد.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9305/11/37159/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha