آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار كوتاه شهرستانها

مدير عمليات شرکت پالايش گاز 
شهيد هاشمي نژاد خبرداد؛
از سرگيري فعاليت مجدد 
پالايشگاه گاز هاشمي نژاد
مشهد-خبرنگاررسالت:
مدير عمليات شرکت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد از فعاليت مجدد اين مجتمع پس از اجراي موفق تعميرات کلي خبرداد.به گزارش روابط عمومي شرکت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد، محمد فرزانه مقدم با اعلام اين خبر افزود : با همت و تلاش جهادي کارکنان، پس از پنج روز توقف توليد و انجام تعميرات کلي، واحدهاي عملياتي در مدار توليد قرار گرفت.وي اظهار داشت: در مدت پنج شبانه روز، تعداد 700 فعاليت تعميراتي با رعايت دقيق مقررات ايمني به منظور پايداري کامل توليد در نيمه دوم سال انجام گرفت.فرزانه مقدم تاکيد کرد: تعويض 30 متر از خط لوله 36 اينچ خروجي پالايشگاه و تعويض قطعات مدار تغذيه برق اتاق کنترل مرکزي از مهمترين  برنامه هاي توقف کلي بود که طبق برنامه قبلي با موفقيت انجام گرفت.اين مقام مسئول ادامه داد: براي مديريت توليد در مواقع اضطراري به جاي احداث ايستگاه پمپاژ راه انداز، دو شبکه فشار قوي و  فشار متوسط به يکديگر متصل شدند تا در کمترين زمان ممکن شبکه بخار پالايشگاه براي راه‌اندازي توربين ها آماده گردد.

با حضور معاون عمراني استاندار گلستان؛
فاز يک طرح آبرساني
 به شهرستان آزادشهر افتتاح شد
آزادشهر-خبرنگاررسالت:
فاز يک طرح آبرساني به شهرستان آزادشهر با حضور مهندس غراوي معاون عمراني استاندارگلستان، فرماندار آزادشهر، معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه اي گلستان، رئيس اداره منابع آب شهرستان آزادشهر و راميان و ديگر مسئولين استاني و شهرستاني در محل پروژه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شرکت آب منطقه اي گلستان، مدير دفتر طرح هاي آبرساني شرکت آب منطقه اي گلستان در آيين افتتاح اين طرح اظهار کرد: عمليات اجرايي تامين آب شرب شهر هاي آزاشهر و راميان و شهرهاي مسير در اين 2 شهرستان، از اهداف اصلي مطالعات مرحله اول و دوم تامين و انتقال آب شهرهاي آزادشهر و راميان است.مهندس حسين جمشيدي افزود: در راستاي طرح آبرساني به شهرستان هاي آزادشهر و راميان،(فاز اول) پروژه آبرساني به شهرستان آزادشهر با هزينه 190 ميليارد ريال در سال جاري به بهره برداري رسيد. وي بيان کرد: حفر وتجهيز 4 حلقه چاه، احداث مخزن 5 هزار متر مکعبي، اجراي خطوط جمع آوري به طول 8/8 کيلومتر، اجراي خط برگشتي از مخزن فاضل آباد به شبکه توزيع به طول 3 هزار و800 متر از جمله اقدامات انجام شده در پروژه آبرساني به شهرستان آزادشهر بوده است.

امام جمعه ساوجبلاغ:
هدف دشمن، تضعيف ايدئولوژي انقلاب است
ساوجبلاغ-خبرنگار رسالت:
امام جمعه ساوجبلاغ  گفت: برخي بر اين باورند که، هستند کشورهايي که با آمريکا کنار مي‌آيند و مشکلي هم پيش نمي‌آيد. اين طرز فکر نشان از فريب خوردن آنان است. حجت الاسلام محمد تقي ناطقي با طرح اين سوال که چرا ما انقلاب کرديم؟ اظهار داشت: ما براي ايدئولوژي قرآن و اهل بيت(ع) انقلاب کرديم، هدف دشمن تضعيف اين ايدئولوژي است و مي خواهد ما از اعتقادات و ولايتمان دست بکشيم.وي با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري درخصوص جنگ، گفت: جنگ نخواهد شد، چون آمريکا فهميده  است که در جنگ با ايران شکست خواهد خورد. برخي در تخيل خود بر اين باورند که در کشور آمريکا همه امور بدون مشکل به پيش مي‌رود، خير! کشور آمريکا به قدري مشکلات اقتصاديش زياد است که ريسک حمله به کشور عزيزمان را نخواهد کرد.وي با بيان اين‌که ما با آمريکا مذاکره نخواهيم کرد، اظهار داشت: در طول تاريخ ثابت کرديم که پيرو علي و آل علي(ع) و امام زمان(عج) بوده و در اين راه، ولايت و رهبري را تنها نخواهيم گذاشت و آمريکا نيز اين آرزوي خود را به گور خواهد برد. ما از مسئولين مي‌خواهيم همانطور که خواست مقام عظماي ولايت نيز هست هرچه زودتر خائنين را به جاي خود بنشانند.

طي مراسمي با حضور مسئولان استاني و شهرستاني؛
چهارمين جشنواره ملي کباب بناب برگزار شد
بناب- خبرنگاررسالت:
 چهارمين جشنواره ملي کباب بناب با حضور مسئولان استاني، شهرستاني و مهماناني از سراسر کشور آغاز به کار کرد.بر اساس اين گزارش و به گفته دبير جشنواره ملي کباب بناب، در اين جشنواره 60 کباب پز ماهر بنابي در 10 غرفه با نظارت کامل به عرضه کباب اقدام کرده اند.علي اصغر رحيم زاده اظهار کرد: اين جشنواره ملي تا نهم شهريور ماه  ادامه داشت و در کنار آن غرفه هاي توليدات صنايع دستي استان نيز توانمندي هاي خود را ارائه  دادند.اين گزارش حاکي است، مديرکل فرهنگي، اجتماعي استاندار آذربايجان شرقي و دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان در آيين افتتاحيه چهارمين جشنواره ملي کباب بناب گفت: شهرستان بناب همواره ميزبان برگزاري جشنواره هاي متعددي است و بايد قدردان گذشتگاني باشيم که بناي اين جشنواره ها را گذاشتند.بهروز مهدوي با بيان اينکه برگزاري اينگونه جشنواره ها در کاهش آسيب هاي اجتماعي نقش بسزايي دارند؛ تصريح کرد: سهم شهرستان بناب از آسيب‌هاي اجتماعي پايين است و اکثريت بروز آسيب ها از بيکاري است.وي اضافه کرد: نرخ بيکاري در شهرستان بناب نسبت به ساير شهرهاي استان کمتر است و يکي از دلايل آن نيز برگزاري همين جشنواره هاست.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9304/5/37028/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha