آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

نمايشگاه هنر بازيافت در دزفول
 برپا شد
دزفول - خبرنگار رسالت:
نمايشگاه هنر بازيافت به همت شهرداري و انجمن‌هاي مردم نهاد دزفول در بوستان ساحلي دووه اين شهر برپا شد.
شهردار دزفول با اعلام اين خبر گفت: نخستين نمايشگاه هنر بازيافت با هدف ترويج استفاده بهينه از وسايل بازيافتي و كمك به محيط زيست برپا شده است.
محمدعلي دوايي فرد افزود: در اين نمايشگاه با استفاده از مواد بازيافتي و دور ريختي آثار هنري تهيه شده و در معرض ديد شهروندان قرار گرفته است تا بتوان شهروندان را تشويق به استفاده از مواد بازيافتي كرد.
 جشنواره 100 روز با رود دز نيز چندي پيش توسط شهرداري دزفول و انجمن‌هاي مردم نهاد با هدف صيانت و پاكسازي ساحل رودخانه دز در بوستان دولت برگزار شد.

امام جمعه موقت کرج: 
خدمت به مردم ارزشمند است
کرج-خبرنگار رسالت:
امام جمعه موقت کرج با بيان اين‌که دشمنان چه بخواهند و چه نخواهند، اسلام سنگرهاي حاکميت را فتح خواهد کرد، گفت: براي مقابله با توطئه‌هاي دشمنان نيز بايد وحدت را حفظ کنيم و فرمايشات رهبر معظم انقلاب را در جامعه عملياتي کنيم.حجت الاسلام غلامرضا کريمي ادامه داد: از صدر اسلام تاکنون دشمنان همواره تلاش مي‌کنند تا به اسلام و پس از پيروزي انقلاب اسلامي به انقلاب و نظام آسيب بزنند.وي افزود: در تعابير قرآن کريم هم هست که دشمنان بر عليه مسلمان دست به توطئه مي‌زنند تا بحران ايجاد کنند که خداوند در قرآن فرموده‌اند از آن‌ها نترسيد، بلکه از من بترسيد تا حمايت من را داشته باشيد.کريمي با اشاره به هفته دولت گفت: همه مسئولان از جمله دولتمردان بايد براي خدمت به مردم از شهيدان رجايي و باهنر الگوبرداري کنند.
وي با بيان اين‌که همه کارگزاران بايد در راه خدمت به مردم تلاش کنند، گفت: خدمت به مردم ارزشمند است، لذا دولتمردان در اين راه حرکت کنند.امام جمعه موقت کرج بيان داشت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، افراد پاکدست در اداره‌ها، نهادها و... کم نيستند و نيروي فعال و دلسوز در جامعه زياد داريم.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان :
توليدات فرهنگي و هنري، نياز جامعه است
سمنان -خبرنگار رسالت:
  مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان گفت: فرهنگ و هنر موضوعي تفنني نيست بلکه از نيازهاي جامعه است.
حجت الاسلام و المسلمين علي اصغر فضيلت در آيين معرفي مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان افزود : فرهنگ و هنر موضوعي براي پر کردن اوقات فراغت نيست و توليدات آثار فرهنگي در جامعه نياز مبرم است.
وي ادامه داد : بهره مندي از تشکل هاي غير دولتي به عنوان بازوان فکري و مرجع کارشناسي، و نه به عنوان زينت مجالس و محافل، از برنامه هاي پيشروي فرهنگ و ارشاد اسلامي سمنان است.فضيلت با تاکيد بر افزايش اميد و نشاط درون سازماني، تصريح کرد : توجه به زيرساخت هاي مهم نرم افزاري، آموزش محوري و پژوهش محوري در حوزه برنامه هاي فرهنگي و رسانه اي راهبرد فرهنگي آينده است.
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان يادآور شد : رونق هر چه بيشتر اقتصاد فرهنگ در سايه توجه فرهنگ و هنر به مسئله محتواي آثار و توليدات محقق مي شود.
 
دستگيري عامل برداشت غيرمجاز اينترنتي در نيشابور
نيشابور- خبرنگار رسالت:
فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور از شناسايي و دستگيري عامل برداشت 48 ميليون ريالي غير مجاز اينترنتي در اين شهرستان خبر داد.سرهنگ حسين دهقان پور در تشريح اين خبر گفت: در پي شكايت احدي از شهروندان مبني بر برداشت 48 ميليون ريال از حساب بانكي وي توسط فردي ناشناس، موضوع شناسايي سارق يا سارقان احتمالي در دستور كار پليس فتا اين فرماندهي قرار گرفت.وي افزود: كارشناسان پليس فتا پس از بررسي دقيق اظهارات شاکي پرونده و تحقيقات فني متهم را شناسايي و با هماهنگي قضائي در عملياتي غافلگيرانه دستگير کردند.فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور با اشاره به اينکه متهم در مواجهه با ادله و مستندات پليس به بزه ارتکابي خود اعتراف کرد، اظهار داشت: متهم پس از تشکيل پرونده مقدماتي به منظور سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شد.

با حضور معاون عمراني استاندار گلستان برگزارشد؛
افتتاح و کلنگ زني سه پروژه عمراني شهرستان راميان 
گرگان-خبرنگاررسالت:
با حضور  مهندس غراوي معاون  هماهنگي امور عمراني استانداري گلستان، فرماندار آزادشهر، معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه‌اي گلستان، رئيس امور منابع آب شهرستان آزادشهر و راميان و ديگر مسئولين استاني و شهرستاني 3 پروژه عمراني شهرستان راميان به مناسبت هفته دولت افتتاح و کلنگ زني شد.به گزارش روابط عمومي شرکت آب منطقه اي گلستان، رئيس اداره منابع آب شهرستان آزادشهر و راميان اظهار کرد: لايروبي و ساماندهي رودخانه سيل وال(دارکلاته) ولايروبي وساماندهي رودخانه دوبرار (حسين آباد ) با اعتبار 230 ميليون ريال از پروژه هاي قابل افتتاح اين شهرستان بود.مهندس جواد تيموري افزود: همچنين ترميم سد انحرافي و پوشش بتني کانال نقي آباد (بازه اول) نيز در اين روز کلنگ زني شد که اعتبار مورد نياز براي اين پروژه 3 هزار و 500 ميليون ريال است.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9304/5/37027/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha