آرشیو
انتخاب نشریه


کريمي قدوسي در گفت‌و‌گو با رسالت:
با سوال از رئيس جمهور به دنبال نمايش رسانه اي نبوديم

عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: رسانه هاي زنجيره اي مدعي هستند که ما مي خواستيم نمايش رسانه اي به راه بيندازيم و رئيس جمهور را گوشمالي بدهيم در صورتي که اين ادعا از اساس غلط است.
جواد کريمي قدوسي اظهار کرد: جمع بندي نمايندگان اين بود که سوال از رئيس جمهور توانسته اثرگذار باشد، ضمن اينکه در شرايط موجود انتظار اين است که رئيس جمهور براي حل معضلات اقتصادي تصميم بگيرد و در مقابل تحريم ها و بازگرداندن آرامش به فضاي اقتصاد و مديريت اقتصاد کلان مثل مسائل حوزه پولي-بانکي و ارز اقداماتي را انجام دهد. 
وي تاکيد کرد: به نظر بنده اين جلسه اثر خود را گذاشته و ادامه اين بحث و رفتن پرونده به قوه قضائيه باعث التهابات سياسي مي شود آن هم در شرايطي که رسانه هاي معاند به دنبال اختلاف افکني و بزرگنمايي مسائل داخلي هستند. اين نماينده مجلس درباره اين مسئله که برخي رسانه ها گمان مي کنند ما به دنبال نمايش رسانه اي بوده ايم، گفت: رسانه هاي زنجيره اي مدعي هستند که ما مي خواستيم نمايش رسانه اي به راه بيندازيم و رئيس جمهور را گوشمالي بدهيم در صورتي که اين ادعا از اساس غلط است. وي ادامه داد: اين ها هميشه دنبال فضاسازي کاذب و حاشيه سازي هستند، گوشمالي در خور شأن همين رسانه ها است، مجلس جايگاه وزيني داشته و در مقام سوال از رئيس جمهور قرار دارد. پاسخ رئيس جمهور هم براساس قانون اساسي شنيده شد و هيچ گونه نگاه قبيله گي بين نمايندگان و دولت وجود نداشت. عضو کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس  تصريح کرد: بخشي از رسانه هاي زنجيره اي که ما آنها را در لابي هاي مجلس مي بينيم دنبال ايجاد نزاع حتي بين خود نمايندگان هم هستند، چه برسد به مجلس و قواي ديگر،  حتي مسائل را از زبان اين و آن مي گيرند و در کنار هم قرار مي دهند و تيتر درست مي کنند و فضاي جامعه را غبارآلود مي کنند در هر صورت ما تشخيص داديم جلوتر نرفته و سوالات را به قوه قضائيه ارسال نکنيم.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9303/2/36996/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha