آرشیو
انتخاب نشریه


با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامي؛
حجت‌الاسلام رستمي، رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها شد

رهبر معظم انقلاب اسلامي طي حکمي حجت‌الاسلام ‌والمسلمين مصطفي رستمي را به‌عنوان رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها منصوب کردند.به گزارش گروه سياسي خبرگزاري آنا رهبر معظم انقلاب اسلامي طي حکمي حجت‌الاسلام والمسلمين مصطفي رستمي را به‌عنوان رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها منصوب کردند.متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامي به اين شرح است:
بسم‌ الله الرحمن الرحيم
جناب حجت‌الإسلام آقاي شيخ مصطفي رستمي دامت توفيقاته
اکنون که پس از يک دوره فعاليت ارزشمند و پرثمر، جناب حجت الإسلام آقاي محمديان از رياست نهاد نمايندگي در دانشگاه‌ها کناره‌گيري کرده‌اند، ضمن تقدير و تشکر فراوان از تلاش دلسوزانه و سلوک مهربانانه‌ ايشان، جناب‌عالي را که از فضلاي جوان و پرانگيزه و آشنا و مرتبط با محيط دانشگاه مي‌باشيد، به‌پيشنهاد شوراي نهاد، به‌رياست نهاد مزبور منصوب مي‌کنم.
دانشگاه مهمترين مرکز توليد و گسترش و افزايش دانش و دانشمند است و همت و تعهد و تلاش مبارک استادان و مديران اين مرکز حساس، ترسيم‌کننده‌ چشم‌انداز آينده‌ کشور و رقم‌زننده‌ سرنوشت ملت است. حضور علماي دين و فضلاي روشن بين حوزه‌هاي علوم ديني در کنار استاد و دانشجو و مدير دانشگاهي، بايد بتواند به توفيق و هدايت الهي خروجي مطلوب اين تلاش مبارک و تعهد اخلاقي را تضمين کند و دانشگاه را پرورشگاه انسان‌هاي بزرگ و مديران کارآمد آينده‌ کشور و دانش‌آموختگان صالح و فرزانه و پرکار و پرنشاط سازد. ان‌شاءالله.
لازم است مجموعه‌هاي مرتبط از جمله شوراي‌عالي انقلاب فرهنگي و وزارت‌هاي علوم و بهداشت و مديران مؤسسات آموزش عالي، حمايت و همکاري لازم را با اين نهاد معمول دارند.توفيق همگان را از خداوند متعال مسئلت مي‌کنم.
سيدعلي خامنه‌اي
۱۲ شهريور ۱۳۹۷


آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9303/3/36980/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha