آرشیو
انتخاب نشریه


گوناگون

 خداحافظي گلزن تيم ملي
سرمربي تيم ملي با خداحافظي مهاجم سابق تيم ملي موافقت کرده است. ليست اوليه کي‌روش، براي اردوي تيم ملي اعلام شد اما نکته جالب توجه اين ليست دعوت از سردار آزمون و غيبت رضا قوچان‌نژاد است.آزمون و قوچان‌نژاد دو بازيکني بودند که بعد از جام‌جهاني از تيم ملي خداحافظي کردند اما سرمربي تيم ملي با دعوت از آزمون مخالفتش را با تصميم اين بازيکن اعلام کرد و در طرف مقابل با عدم دعوت از قوچان‌نژاد، نشان مي‌دهد که سرمربي تيم ملي با خداحافظي اين بازيکن موافقت کرده است.

 برانکو به چين مي‌ رود
 طبق عادت همه ساله، کنفدراسيون فوتبال آسيا کنگره آموزشي ليگ قهرمانان براي فصل جديد را در  چين برگزار خواهد کرد.برانکو به عنوان سرمربي تيم قهرمان ايران به اين کنگره دعوت شده و قراراست راهي چين شود تا دراين دوره آموزشي شرکت کند.

 مدال‌آوران در انتظار پاداش
ورزشکاران پرافتخارايران توانستند مدال‌هاي رنگارنگي را در بازي‌هاي آسيايي  کسب کنند و حالا منتظر عملي‌شدن وعده‌هاي مسئولان ورزش هستند. کاروان ايران درجاکارتا با کسب 20 مدال طلا، 20 مدال نقره و 22 مدال برنز در مکان ششم اين رقابت‌ها قرار گرفتند تا نسبت به دوره قبل، سقوط يک پله‌اي را تجربه کنند.مسئولان وزارت ورزش و کميته ملي المپيک قبل از اعزام کاروان به جاکارتا، پاداش ورزشکاران مدال‌آور را تعيين کردند که طبق برنامه، براي دارندگان مدال طلاي ، 160 سکه، مدال‌آوران نقره 80 سکه و ورزشکاراني که مدال برنز کسب کردند 40 سکه درنظر گرفته شد.

 صمد:
انتظار از بسکتبال طلا بود
کاپيتان تيم ملي بسکتبال گفت: همه انتظارطلا از ما داشتند اما شرايط طوري پيش رفت که بازي را به چين واگذار کرديم و شرمنده مردم شديم. صمد نيکخواه بهرامي گفت: چين هميشه يکي ازقدرت هاي برتر بسکتبال آسيا بوده والان هم بسيار خوب و با برنامه کارمي کند، همچنين با حضوررئيس فدراسيونشان درفيبا ازبرخي امتيازات برخوردارند.

کمک نکونام به پرسپوليس
سرمربي تيم نساجي آمادگي خود براي کمک به تيم پرسپوليس را اعلام کرد. براساس اعلام سازمان ليگ، ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و نساجي  بايد جمعه 23 شهريور برگزار شود.اين درحالي است که پرسپوليس طبق اعلام قبلي کنفدراسيون فوتبال آسيا، دوشنبه 
26 شهريور در آزادي ديدار برگشت با الدحيل قطررا برگزارمي‌کند و زمان کمي براي استراحت دارد.در همين رابطه نماينده باشگاه پرسپوليس با جواد نکونام سرمربي نساجي تماس گرفت و از وي خواست تا موافقت خود را با جلو افتادن يک روزه ديدار تيمش با سرخ‌پوشان اعلام کند.نکونام هم اعلام کرده است، پرسپوليس و استقلال نمايندگان ايران درآسيا هستند و به نوعي تيم ملي محسوب مي‌شوند، بنابراين ما حاضريم يک روززودتر با پرسپوليس بازي کنيم.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9303/11/36956/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha