آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

قاتل شرور در درگيري با پليس 
به هلاكت رسيد
دزفول - خبرنگار رسالت:
فرمانده انتظامي استان خوزستان گفت: قاتل شروري كه سابقه چندين فقره شرارت و سرقت مسلحانه در چند استان را داشت در عمليات ضربتي پليس شهرستان دزفول به هلاكت رسيد. به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني پليس ، سرهنگ حيدر عباس‌زاده روز سه‌شنبه افزود: در پي قتل فردي به هويت "ب-ع" در روستاي ليوس از توابع شهرستان دزفول در شهريورماه پارسال، بررسي و كشف جزئيات پرونده و شناسايي قاتل در دستور كار پليس آگهي قرار گرفت. وي افزود: كارآگاهان پليس با انجام تحقيقات  علمي واطلاعاتي و تحليل وقايع مرتبط با قتل، پس از تلاش‌هاي شبانه‌روزي قاتل با هويت "ع-ن" را كه سابقه قتل، شرارت و سرقت مسلحانه داشته، در كوه‌ هاش شهيون اين شهرستان شناسايي كردند. وي افزود: پس از هماهنگي‌ قضائي، قاتل فراري در محل اختفايش در كوه‌هاي شهيون به صورت مسلحانه با ماموران پليس درگير شد كه در آتش متقابل به هلاكت رسيد.

شهردار سنندج :
 كلنگ احداث دو مجموعه تفريحي ورزشي به زمين زده شد
سنندج-خبرنگاررسالت:
شهردار سنندج از احداث دو مجموعه تفريحي، ورزشي، گردشگري در مسير قشلاق- گريزه سنندج خبر دادوگفت: به مناسبت هفته دولت  وباتوجه به اينكه سنندج به‌عنوان مرکز استان کردستان فاقد مراکز تفريحي، ورزشي و گردشگري مناسب است لذابا مشارکت بخش خصوصي اين دو مجموعه درزميني در بستر رودخانه قشلاق به مساحت 7 هکتارو با هزينه 130 ميليارد ريال كه يكي از طرح هاي سرمايه‌گذاري اين شهرداري است در مدت يک سال احداث خواهد شد.به گزارش ارتباطات واموربين الملل شهرداري سنندج مهندس حشمت اله صيدي بااشاره به اينكه اين پروژه امکانات و خدماتي در بخش‌هاي مختلف ورزشي، سياحتي، تفريحي با کاربري هاي متفاوت و با هدف غني سازي اوقات فراغت شهروندان در اختيار آنان قرار مي‌دهد افزود:با توجه به مطالعات انجام شده کل مجموعه براي 140 نفر شغل مستقيم ايجاد نموده و حداقل براي 100 نفر نيز به صورت غيرمستقيم ايجاد شغل و درآمد خواهد نمود.

حضور مديرتعاون روستايي استان البرز در سامانه ١١١ و پاسخگويي 
به سوالات مخاطبين
کرج-خبرنگاررسالت:
شمس، مدير تعاون روستايي استان البرز جهت پاسخ به سوالات و مشکلات مردم و تشکل‌هاي تحت پوشش در حوزه تعاون روستايي در واحد سامانه 111 استانداري البرز حضور يافتند. به گزارش روابط عمومي تعاون روستايي استان البرز؛ مسئول روابط عمومي تعاون روستايي البرز خاطرنشان کرد: سامانه ارتباط مردمي دولت (سامد) بهترين وسيله ارتباط بي‌واسطه مردم با مسئولان مي‌باشد و تاکيد نمود: سامانه تلفني 111 يکي از مجاري شبکه يکپارچه ارتباط مردم با دولت (سامد) است که همه مردم مي‌توانند پيشنهادها، انتقادها، شکايت‌ها و درخواست‌هاي خود از دستگاه‌هاي دولتي را با آن مطرح کنند.جوهري افزود : اين سامانه به منظور صرفه‌جويي در هزينه‌ها و مراجعه کمتر مردم به ادارات راه‌اندازي شده است.

همزمان با هفته دولت؛
41 پروژه بخش کشاورزي در چهارمحال و بختياري افتتاح شد
شهرکرد-خبرنگاررسالت:
رئيس سازمان جهاد کشاورزي چهارمحال و بختياري گفت: به مناسبت هفته دولت، 41 پروژه در بخش‌هاي آب، خاک و امور فني و مهندسي، توليدات گياهي، توليدات دامي، شيلات و امور آبزيان، صنايع و تعاون روستايي در استان افتتاح شد.دکتر غريب اظهار کرد: اعتبار هزينه شده براي پروژه‌هاي قابل افتتاح بخش کشاورزي استان 537 ميليارد و 344 ميليون ريال بوده که 276 ميليارد و 219 ميليون ريال از اعتبارات دولتي هزينه شده است که 26 پروژه‌ مربوط به بخش آب، خاک و امور فني و مهندسي است.وي افزود: با افتتاح اين پروژه‌ها 
دو هزار و 215 خانوار، 66 روستاي استان بهره‌مند خواهند شد، همچنين زمينه اشتغال يک هزار و 593 نفر فراهم خواهد شد.دکترغريب توسعه باغات ديم در شهرستان فارسان، توليد عرقيات گياهي در شهرستان سامان، فراوري و بسته‌بندي ماهي و توليد ترشيجات و شوريجات در شهرکرد، مزرعه پرورش ماهي در لردگان، پرورش بوقلمون در کيار، زنجيره توليد شير خام در شهرکرد، آبياري تحت فشار در شهرکرد، بروجن و فارسان و تامين آب در شهرستان‌هاي کوهرنگ و اردل را از پروژه‌هاي قابل افتتاح در اين هفته برشمرد.

در هفته دولت محقق شد
ايجاد 51 فرصت شغلي براي‌مددجويان کهگيلويه و بويراحمد 
ياسوج-خبرنگاررسالت:
51 طرح اشتغالزايي با اعتبار يک ميليارد و 200 ميليون تومان براي مددجويان کميته امداد کهگيلويه و بويراحمد در هفته دولت و دهه امامت و ولايت به بهره داري رسيد. معاون اشتغال و خودکفايي کميته امداد کهگيلويه و بويراحمد گزارشي از طرح‌هاي اشتغال اين نهاد در هفته دولت ارائه داد. به گزارش سايت خبري کميته امداد، حميدرضا رحيمي نيا، معاون اشتغال و خودکفايي کميته امداد کهگيلويه و بويراحمد گفت: يکي از اساسي‌ترين اهداف و برنامه‌هاي اين نهاد رسيدگي به وضعيت اشتغال مددجويان و کمک به توانمندسازي آنان از طريق ايجاد مشاغل پايدار است. وي با اشاره به بهره‌برداري از 51 طرح اشتغالزايي براي مددجويان در هفته دولت در سال جاري افزود: يک ميليارد و 200 ميليون تومان اعتبار و تسهيلات هزينه شده براي اجراي اين طرح‌ها است.  رحيمي نياطرح‌هاي اشتغالزايي مددجويان از ابتداي سال جاري تاکنون را 661 طرح بااعتبار12 ميليارد و 519 ميليون تومان اعلام و بيان کرد: طرح‌هاي اجرايي مددجويان بيشتر در زمينه‌هاي کشاورزي، دامپروري، صنايع‌دستي، حمل‌ونقل، خدمات، دانش‌بنيان و مشاغل خانگي بوده است. 

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9303/5/36920/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha