آرشیو
انتخاب نشریه


جان کري: آمريکا در بحران است

وزير پيشين خارجه آمريکا با بيان اينکه مايل است همچنان به فعاليت سياسي ادامه دهد، تاکيد کرد آمريکا در برهه بحراني به سر مي‌برد.
به گزارش خبرگزاري فارس، جان کري در يک مصاحبه ضمن بحراني خواندن وضعيت جاري در آمريکا، در باره انتخابات ۱۵ آبان مياندوره‌اي کنگره و فرمانداري‌ها در اين کشور اظهارنظر کرده است.
او مصاحبه‌اي با شبکه «سي‌بي‌اس نيوز» ترتيب داده است که قرار است منتشر شود.بنا بر گزارش پايگاه «هيل»، جان کري به سوال خبرنگار درباره احتمال حضورش به عنوان نامزد انتخابات ۲۰۲۰ رياست جمهوري آمريکا جواب داد.
او بدون رد کردن احتمال حضورش در انتخابات آتي رياست جمهوري آمريکا گفت: «در حال حاضر صحبت درباره (انتخابات) ۲۰۲۰، کاملا انحرافي و اتلاف وقت است. ما بايد روي (انتخابات) ۲۰۱۸ تمرکز کنيم. ما بايد براي حرکت در يک مسير بهتر اعتماد از دست رفته را به کشور برگردانيم، ما بايد اين کار را به روش‌هاي منطقي و معقول انجام دهيم».
کري که سال‌ها رئيس کميته روابط خارجي مجلس سنا بوده، درباره شرايط جاري آمريکا گفت: «کشور ما در لحظه‌اي بحراني قرار دارد. جهان در لحظه‌اي بحراني قرار دارد».
مجري شبکه آمريکايي از کري درباره برنامه‌هاي آينده او سوال کرد که او در جواب گفت: « قصد دارم که همچنان از نظر سياسي فعال بمانم و همچنان به مبارزه‌ ادامه بدهم».

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9302/9/36884/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha