آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

 ۶۲ مدال به ايران رسيد
کاروان ايران موفق به کسب ۲۰ طلا، ۲۰ نقره و ۲۲ برنز در بازي‌هاي آسيايي شد. هجدهمين دوره بازي‌هاي آسيايي ديروز با برگزاري مراسم اختتاميه دراندونزي به پايان ‌رسيد. در اين دوره 378 ورزشکار از کشورمان در رشته‌هاي مختلف با حريفان رقابت کردند. با اين وجود تعداد مدال‌هاي طلا نسبت به دوره قبل کمتر بود. ايران در دوره قبلي بازي‌هاي آسيايي با 276 ورزشکار توانست 21 طلا، 18 نقره، 18 برنز و مجموع 57 مدال کسب کند و دررده پنجم قراربگيرد. 

 يزداني: 
براي طلا کشتي خواهم گرفت
قهرمان المپيک و بازي‌هاي آسيايي گفت: دلم نمي‌خواهد خيلي به رکورد و اين مسائل فکر کنم و پله‌پله پيش مي‌روم.حسن يزداني اظهار داشت: قهرمانان ازخيلي از لذت‌هاي زندگي مي‌گذرند تا به موقعيتي برسند و مدال بگيرند. اميدوارم با دعاي خيرهمين مردم بتوانم بازهم اين سختي‌ها را تحمل کنم و بهترين مدال را براي کشورم به دست آورم.وي در خصوص مسابقات جهاني پيش‌ِرو و اينکه شانس اول تيم ملي کشتي براي کسب مدال طلاي جهاني به‌شمار مي‌رود، گفت: من همه سعي و تلاشم را مي‌کنم و اميدوارم با خوشرنگ‌ترين مدال برگردم. وي گفت: حالا حالاها مي‌خواهم کشتي بگيرم. تا زماني که توان داشته باشم حتماً کشتي مي‌گيرم و به‌دنبال اين هستم که براي کشورم موفقيت کسب کنم. 

آسمانخراش‌ها نقره‌اي شدند
تيم ملي بسکتبال ايران دومين حضور متوالي در فينال بازي‎هاي آسيايي را باز با شکست به پايان رساند تا چين براي هشتمين بارقهرمان اين بازي‎ها شود. درآخرين روز بازي‌هاي آسيايي جاکارتا، در مرحله فينال آسمان‌خراش‌هاي ايران مقابل چين به ميدان رفتند و با نتيجه 84 بر 72 ‌شکست خوردند و به مدال نقره بازي‌هاي آسيايي رسيدند.ملي‌پوشان بسکتبال دردوره گذشته بازي‌هاي آسيايي در فينال در لحظات پاياني نتيجه را به کره‌جنوبي واگذار کردند و به مدال نقره رسيدند. 

 عالميان:
 پينگ پنگ به مدال نياز داشت
نوشاد عالميان گفت: پينگ پنگ ايران وخودم به اين مدال برنزاحتياج داشتيم و مردم من را ببخشند که نتوانستم به فينال صعود کنم. عالميان پس از کسب مدال برنز بازي‌هاي آسيايي بيان‌ کرد:  بازي خوب و حساسي را با نماينده هنگ کنگ داشتم که نفردهم جهان بود. 

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9301/11/35995/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha