آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

تجليل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در بيمارستان بوعلي‌سينا خرمدره
خرمدره- خبرنگار رسالت:
مراسم تجليل از خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور دكتر فرهادي، رئيس بيمارستان بوعلي سينا، خانم مهديخاني مسئول روابط عمومي بيمارستان و شاكري مسئول حراست در بيمارستان بوعلي سينا شهرستان خرمدره برگزار شد. 
در اين مراسم دكتر فرهادي رئيس بيمارستان ضمن گراميداشت روز خبرنگار ، اصحاب رسانه و خبرنگاران را بازوي قوي اطلاع‌رساني خواند و افزود: خبرنگاران همواره همراه و هميار مسئولان در پيشبرد اهداف كشور و بخش سلامت هستند و با اطلاع‌رساني صحيح و دقيق و بموقع خود نقش موثري ايفا مي‌كنند و در پايان مراسم با اهداي لوح تقدير و هدايايي از خبرنگاران و اصحاب رسانه تجليل شد.

عمليات احداث شبكه فاضلاب 
در 2 منطقه دزفول آغاز شد
دزفول- خبرنگار رسالت:
عمليات اجرايي شبكه فاضلاب و انشعاب خانگي همچنين احداث 2 ايستگاه پمپاژ فاضلاب در كوي طالقاني و مدرس دزفول آغاز شد.
به گزارش خبرنگار ما مدير آب و فاضلاب دزفول در آيين كلنگ‌زني اين طرح گفت: اجراي اين طرح از سال‌ها پيش از اولويت‌هاي 
آب و فاضلاب دزفول بود كه اكنون با مساعدت و پيگيري مسئولان به نتيجه رسيد.
جمال الدين برفر افزود: فاضلاب كوي طالقاني و مدرس كه از مناطق پرجمعيت‌ و محروم شهر دزفول هستند از طريق شبكه سنتي دفع مي‌شد ضمن اينكه فاضلاب اين مناطق پس از ورود به مزارع كشاورزي براي آبياري مزارع مصرف مي‌شد.
وي ادامه داد: فاضلاب آلوده مناطق مذكور موجب آلودگي محيط‌زيست شده و بهداشت اهالي منطقه را به خطر انداخته كه با اجراي شبكه آبياري مدرن فاضلاب اين مناطق به صورت كاملا بهداشتي دفع مي‌شود.
برفر با بيان اينكه بخش آب و فاضلاب دزفول در مسير توسعه قرار گرفته است هزينه اجراي شبكه فاضلاب و 2 ايستگاه پمپاژ در مناطق طالقاني و مدرس دزفول را 350ميليارد ريال اعلام كرد و گفت: با اجراي اين طرح به طول 25 كيلومتر فاضلاب پنج‌هزار و 700 انشعاب خانگي جمع‌آوري مي‌شود. 

رئيس سازمان حفاظت محيط زيست :
فولاد مبارکه صنعت سبز است
اصفهان-خبرنگاررسالت:
معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست کشور در هشتمين اجلاس عمومي شوراي عالي استان‌ها تصريح کرد: به جاي اينکه منتظر باشيم تا شرکتهايي همچون فولاد مبارکه آلاينده اعلام شوند و بتوانيم از آنها عوارض آلايندگي اخذ کنيم، بهتر است اين صنايع سبز را تشويق کنيم مديرعامل، کارکنان و صاحبان صنايع پاک را تشويق کنيم تا آنها نيز با جديت هرچه تمام تر در زمينه بهبود فعاليتهاي زيست محيطي خود گام‌هاي مؤثرتري بردارند.کلانتري تصريح کرد: نبايد شرايط به گونه‌اي باشد که برخي سازمانها و ادارات کشور به دليل جذب منابع مالي و جبران کمبود درآمد خود، برخي کارخانه ها ازجمله شرکت فولاد مبارکه را به آلاينده بودن متهم کنند.رئيس سازمان محيط زيست با تأکيد بر اينکه شرکت فولاد مبارکه درزمينه ارتقاي شرايط زيست‌محيطــي خود سرمايه گذاريهاي قابل توجهي انجام داده است، اظهار کرد: با توجه به دستاوردهاي زيست محيطي فولاد مبارکه بايد اذعان داشت، اين شرکت صنعت سبز است.

تئاتر چکاد دامغان  با نمايش فاخرشرتل  عازم لهستان شد
دامغان-خبرنگاررسالت:
 ‍ گروه رسمي تئاتر چکاد دامغان به سرپرستي علي اصغر خطيب زاده با نمايش فاخر «شرتل» و برپايي «نمايشگاه ماسک» عازم کشور لهستان شد.نمايش»شرتل» به نويسندگي و کارگرداني علي اصغر خطيب زاده در ورشوي لهستان  روي صحنه مي رود. نمايش شرتل تازه ترين اثر گروه تئاتر چکاد دامغان است که برگزيده بيست و هشتمين جشنواره تئاتر استان سمنان با کسب 4 جايزه : اول بازيگري، دوم بازيگري، دوم کارگرداني، تقدير طراحي صحنه و همچنين منتخب شرکت در سي و ششمين جشنواره بين المللي تئاتر فجر تهران بوده است.  اين نمايش بنابه دعوت اداره فرهنگ و هنر ورشوي لهستان  روي صحنه خواهد رفت.  در اين رويداد که در ماه آگوست برگزار مي شود 3 اثر از 3 کشور به روي صحنه مي رود: فرانسه، سوئد و ايران.  
کمدي «شرتل» درباره نوازنده اي خياباني است که توسط عوامل تروريستي داعش فريب مي خورد و قصد انجام عمليات تروريستي در جهان را دارد اما ....  

مديرعامل شرکت آب منطقه اي گلستان :
تعالي سازمان بدون آموزش 
امکان پذير نيست
گرگان-خبرنگاررسالـت:
با حضور رئيس مجتمع عالي خراسان، مدير عامل شرکت آب منطقه‌اي گلستان ، رئيس واحد آموزشي گلستان و اعضاي گروه هاي منابع انساني و آموزش شرکت هاي صنعت آب و برق استان، مکان جديد واحد آموزشي گلستان افتتاح شد.به گزارش روابط عمومي شرکت آب منطقه اي گلستان، مدير عامل اين شرکت در اين جلسه با بيان اين که اميدوار هستيم مجموعه آموزشي گلستان در آينده نزديک توسعه پيدا کند، اظهار کرد: در استان ما به آموزش توجه ويژه شده است.ضمن اينکه تغييرات آني و به روز است و ما بايد بتوانيم با آموزش از عهده توقعات بحق مردم بر آييم.مهندس علي نظري افزود: امروزه بايد بتوانيم در جهت مديريت جنگ اقتصادي از آموزش کمک بگيريم. همچنين آموزش هاي متناسب به همکاران مي تواند کمک کند که حق مشتري در سازمان ادا شود زيرا ما معتقد هستيم اگر ندانسته خدمات خوبي ارائه  نشود ، باز هم حق با مشتري است و با آموزش مي توان بخشي از آن را حل کرد.مدير عامل شرکت آب منطقه اي استان اظهار کرد: مجموعه صنعت آب و برق در بخش آموزش مجموعه همراهي است که به دنبال تعالي سازمان است.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9301/8/35944/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha