آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

100 جهيزيه به نوعروسان نيازمند دزفول اهدا شد
دزفول - خبرنگار رسالت:
100جهيزيه در آييني با حضور مسئولان استان خوزستان به نوعروسان نيازمند شهرستان دزفول اهدا شد.
به گزارش خبرنگار ما، فرمانده سپاه حضرت ولي عصر (عج) استان خوزستان در آيين اهداي اين جهيزيه‌ها در محل نمازخانه بسيج ناحيه مقاومت دزفول گفت: خانواده يكي از اركان نظام است و هر چه قوي‌تر باشد توان جامعه بيشتر و هر چه ضعيف‌تر باشد توان جامعه نيز كمتر مي‌شود.
سردار شاهوارپور مردم ايران و جوانان را پشتوانه نظام دانست و افزود: دشمنان مردم را يك ظرفيت در كشور مي‌دانند لذا اگر خانواده‌‌اي قوام نگيرد و فرزندآوري نداشته باشد به طور قطع كشور آسيب‌پذير مي‌شود.
وي اضافه كرد: متاسفانه در سال‌هاي اخير كمتر به اين موضوع پرداخته شده و آسيب‌ها و لطمات زيادي به كشور وارد شده است.

دبير اجرايي طرح ملي سلام بر امام خبر داد:
همراهي حدود 60 درصد مساجد مشهد مقدس با طرح ملي سلام بر امام
مشهد-خبرنگاررسالـت:
دبير اجرايي طرح ملي سلام بر امام با بيان اينکه اين طرح در حال حاضر در حدود 60 درصد مساجد مشهد مقدس اجرا مي شود، گفت: همزمان با عيد سعيد غدير موج دوم اجراي طرح سلام بر امام در گستره ملي آغاز خواهد شد. مهدي رجب پور با اشاره به اينکه طرح ملي سلام بر امام با محوريت آستان قدس رضوي و به همت هيئت و کانون فرهنگي جوادالائمه عليه السلام مشهد مقدس از دهه کرامت سال 96 آغاز شده، گفت: اين طرح به دنبال آن است که قرائت زيارت امين الله به نيت زيارت امام رضا عليه السلام در مساجد، بقاع متبرکه و مراکز عمومي سراسر کشور را در روزهاي چهارشنبه نهادينه کند.وي با اشاره به حضور سالانه حدود 30 ميليون زائر در مشهد مقدس، افزود: طبق آمارها ميانگين حضور زائران در مشهد مقدس بين سه تا چهار روز است. اين موضوع نشان مي دهد که زائران حضرت رضا عليه السلام که به مشهد مشرف مي شوند نيز 361 روز سال در مشهد مقدس حضور ندارند و ميليون ها ارادتمند حضرت نيز توفيق تشرف برايشان فراهم نمي شود.

 مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان  کردستان:
طرح تابستانه کتاب در کتابفروشي هاي کردستان آغاز شد
سنندج-خبرنگاررسالت:
مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان  کردستان از آغاز طرح تابستانه کتاب در کتابفروشي هاي عضو اين طرح در استان  خبرداد وگفت: معاونت فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به منظور رونق بخشيدن به بازار کتاب و ترويج کتابخواني، تسهيلاتي را در قالب يارانه خريد کتاب از طريق کتابفروشي هاي سراسر کشور، مستقيماً به خريداران کتاب پرداخت مي کند  كه در اين راستا علاقه مندان به کتاب و کتابخواني از ٣٠ مرداد تا ٨ شهريور مي توانند از تخفيف ١٥ تا ٢٥ درصدي خريد کتاب بهره مند شوند. به گزارش روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي کردستان، جلال قلعه شاخاني  افزود: علاقه‌مندان و خريداران کتاب با همراه داشتن کارت ملي، مي‌توانند از تخفيف ۱۵ تا ٢٥ درصدي خريد کتاب در اين طرح تا سقف يکصد هزار تومان استفاده کنندوي  اظهارداشت: ٢٣ کتابفروشي در مرکز استان ١٢ کتابفروشي در شهرستان هاي تابعه استان در اين طرح ثبت نام و آماده عرضه کتاب به علاقه مندان هستند.

استاندار لرستان :
برجام اتفاق درستي بود
خرم آباد-خبرنگاررسالت:
استاندار لرستان گفت: برجام ثابت کرد که ايران حقانيت دارد و از طرف ديگر حرفهاي ايران در مورد دشمن اصلي و شيطان بزرگ در صحنه بين المللي ثابت شد.وي افزود: کشوري که ايران را به شکستن هنجارها متهم مي کرد با روسياهي پيش قدم در نقض معاهدات بين‌المللي شد.خادمي اظهار داشت: هر چند امروز ملت ايران در نهايت وحدت در کنار همديگر هستند و داراي اهداف مشترک هستند گروهي کوچک از روز نخست به دنبال ايجاد مشکل براي برجام بودند. وي ادامه داد: امروز خروج آمريکا از برجام باعث تضعيف آن شده و آنها دولت را مقصر مي دانند. خادمي گفت: چرا امروز که تغييراتي در ارز اتفاق افتاده است هيچ عامل خارجي را موثر يا مقصر نمي دانند و همه چيز را به مديريت دولت ارتباط مي دهند. وي تاکيد کرد که اين تحليل هاي غلط شبه سياسي و سياسي بازي است و آنچه که اتفاق افتاد در برجام پيروزي دولت بود و بدعهدي آمريکا نيز پيروزي دولت و نظام است.استاندار لرستان گفت: روزي با اتفاق هر راي براي ملت ايران از تمام کشورها مي گرفتند و امروز اروپا تمام قد در برابر اين بدعهدي ايستاده است.

 مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين خبر داد؛
اعزام 880 زائر به سرزمين وحي 
از پايانه آزادگان قزوين
قزوين-خبرنگاررسالت:
علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: امسال 880 نفر زائر به سرزمين وحي از پايانه آزادگان قزوين اعزام شدند. به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: امسال اعزام 880 نفر زائر به سرزمين وحي از پايانه آزادگان قزوين با 22 دستگاه اتوبوس انجام شده است.
  محمدحسيني بيان کرد: طبق نظرسنجي انجام شده زائرين و همراهان با مشکل خاصي براي اعزام از پايانه آزادگان مواجه نبودند و از کيفيت ارائه خدمات راضي بودند. اين مسئول با تاكيد بر تكريم ارباب رجوع و فراهم آوردن زمينه‌هاي مساعد به منظور سفري آرام براي مسافران، گفت: همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9301/5/35929/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha