آرشیو
انتخاب نشریه


مهدي پاکدل: اي کاش ذره ‌اي از غيرت جوانان ابوقريب را بعضي‌ ها داشتند

مهدي پاکدل، بازيگر فيلم سينمايي «تنگه ابو قريب» گفت: بارها اين فيلم را تماشا کردم و هميشه از ديدن جوان‌هايي که رشيد بودند و غيرت داشتند، منقلب شدم؛ اي کاش ذره‌ اي از اين غيرت را بعضي‌ها الان داشتند.به گزارش خبرگزاري فارس، جواد عزتي، امير جديدي، مهدي پاکدل و علي سليماني بازيگران فيلم سينمايي «تنگه ابو قريب» اخيرا در پرديس سينمايي مگامال به همراه مردم به ديدن اين فيلم نشستند.بعد از نمايش اين فيلم که تا نيمه‌هاي شب ادامه داشت و در پرديس سينمايي «مگامال» به ۵ سانس فوق‌العاده رسيد، جواد عزتي در صحبت‌هاي کوتاهي گفت: ممنونم که اين فيلم را براي ديدن انتخاب کرديد و سپاسگزارم از سينما حمايت مي‌کنيد. قطعاً حمايت‌هاي اين چنيني در کيفيت سينما تأثير مستقيم دارد.
مهدي پاکدل ديگر بازيگر فيلم «تنگه ابو قريب» خطاب به تماشاچيان گفت: شما دلگرمي ما هستيد. بارها اين فيلم را تماشا کردم و هميشه از ديدن جوان‌هايي که رشيد بودند و غيرت داشتند منقلب شدم، اي کاش ذره‌اي از اين غيرت را بعضي‌ها الان داشتند.
امير جديدي نيز در صحبت‌هايش ضمن تشکر از مخاطبان اين فيلم افزود: کشور ما هر چه دارد از همين جوان‌هايي است که قصه آنها را ديديد، ما هر چه داريم از شما عزيزان است و ممنونم اين فيلم را انتخاب کرديد.
علي سليماني هم در صحبت‌هاي کوتاهي به ويژگي‌هاي فيلم «تنگه ابو قريب» اشاره کرد و گفت: اين فيلم با استانداردهاي خاصي ساخته شده است و نمونه اين فيلم در سينماي ايران نيست. فيلم ارزشمندي که نياز است  نسل جوان حتما آن را ببينند و متوجه شوند چه کساني از اين خاک دفاع کرده‌اند.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9300/6/35847/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha