آرشیو
انتخاب نشریه


اخبار

ديدار فرمانده و جمعي از كاركنان سپاه ناحيه دزفول با آزادگان سرافراز
دزفول- خبرنگار رسالت:
به گزارش روابط عمومي ناحيه مقاومت بسيج دزفول به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي، فرماندهي و جمعي از پاسداران ناحيه دزفول با 3 نفر از آزادگان سرافراز اين شهرستان ديدار كردند.
 در اين ديدار سرهنگ دوم پاسدار سعادت‌زاده فرمانده ناحيه دزفول ضمن گراميداشت اين روز، آزادگان را مظهر صبر و استقامت ملت ايران دانست و بر ضرورت تكريم اين عزيزان و خانواده‌هاي صبور آنان تاكيد كرد.
وي افزود: تا زماني كه ملت ايران روحيه مقاومت و پايداري را دارند هيچ دشمني نمي‌تواند بر اين روحيه و ايمان برگرفته از قرآن و اهل بيت (ع) غلبه كند.
در اين ديدارها آزادگان سرافراز به بيان خاطراتي از دوران اسارت پرداختند و در پايان با اهداء لوح تقدير و هديه از اين عزيزان تجليل شد.

کشف ۸۰۰ ميليارد ريال کالاي قاچاق سازمان‌يافته در لرستان
خرم آباد-خبرنگاررسالت:
به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره کل اطلاعات لرستان ۸۰۰ ميليارد ريال کالاي قاچاق سازمان‌يافته در اين استان کشف و ضبط شد.
به گزارش روزنامه رسالت ، به دنبال اقدامات اطلاعاتي و عملياتي 6 ماه گذشته سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات لرستان و باهماهنگي دستگاه قضائي، ده ها باند سازمان  يافته قاچاق کالا شناسايي و منهدم شده است.در اين راستا ۱۴۰ دستگاه کانتينر انواع کالاي قاچاق به وزن تقريبي دوهزار و ۵۰۰ تن و ارزش تقريبي ۸۰۰ ميليارد ريال کشف و ضبط شد.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان:
خبرنگار گل سرسبد حوزه رسانه و تبليغ است
فولادشهر - خبرنگاررسالت:
رسانه يک موضوع مهم و لازم در طول تاريخ زندگي بشر بوده و خبرنگار گل سرسبد حوزه رسانه و تبليغ است. مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان در مراسم تجليل از خبرنگاران و نمايندگان رسانه هاي گروهي در شهرستان لنجان ضمن بيان مطلب فوق گفت: حق گويي، حق طلبي و حق محوري وظيفه الهي هر بنگاه خبري است و بايد نتيجه کار اطلاع رساني براي جامعه سود آور باشد.حجت الاسلام انصاري در بخشي از سخنان خود ضمن بيان اين مطلب که کار خبر پرصلابت و واقعي است اظهار داشت: خبرنگاران کشور در طول 40 سال انقلاب اسلامي و دوران دفاع مقدس در خط مقدم بوده و کارنامه خوبي را از خود بر جاي گذاشته اند.
فرماندار شهرستان لنجان نيز در اين ديدار حرفه خبرنگاري را شريف و مقدس دانست و گفت: اهالي رسانه شهرستان لنجان از بهترين و کم‌توقع‌ترين افراد هستند.اين مراسم با همکاري روابط عمومي ذوب آهن اصفهان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان لنجان برگزار شد.

رئيس کميته امداد دهدشت مطرح کرد:
حمايت 739 حامي از ايتام و فرزندان محسنين دهدشتي 
دهدشت-خبرنگاررسالت:
739 حامي نيکوکار از ابتداي سال  تاکنون از ايتام و فرزندان محسنين کميته امداد دهدشت حمايت مي‌کنند. 
رئيس کميته امداد دهدشت گزارشي از عملکرد حوزه اکرام اين اداره در سال جاري ارائه داد. 
به گزارش سايت خبري کميته امداد، امرالله فروزنده، رئيس کميته امداد دهدشت، بابيان اينکه 739 حامي از ابتداي سال جاري تاکنون از ايتام و فرزندان محسنين اين اداره حمايت مي‌کنند، گفت: در حال حاضر 302 يتيم زير 18 تحت حمايت کميته امداد دهدشت است که 537 خير داخل و خارج استان و کشور حمايت‌هاي نقدي و غيرنقدي خود را به‌صورت مداوم و ماهانه به آن‌ها ارائه مي‌دهند. وي با اشاره به اينکه حاميان ايتام در سال جاري 195 ميليون تومان به ايتام تحت سرپرستي خود کمک کردند، افزود: اين حاميان نيکوکار در سال گذشته 824 ميليون و 847 هزار تومان کمک‌هاي نقدي و غيرنقدي خود را به ايتام اهداء کرده‌اند.  فروزنده بابيان اينکه 238 نفر از فرزندان محسنين تحت حمايت را 202 نفر از حاميان نيکوکار حمايت مي‌کنند، تصريح کرد: حاميان 35 ميليون و 670 هزار تومان کمک‌هاي نقدي و جنسي خود را به فرزندان محسنين در سال جاري ارائه دادند که اين مبلغ در سال گذشته يک ميليارد و 326 ميليون تومان بوده است. 

معاون آمار و اطلاعات اردبيل خبر داد:
وجود41 هزار واحد مسکوني خالي 
در اردبيل 
اردبيل-خبرنگاررسالت:
معاون آمار و اطلاعات سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اردبيل گفت: بيش از 41 هزار و 811 واحد مسکوني خالي در استان اردبيل وجود دارد که بيشترين واحد خالي استان در سرعين قرار دارد.
فريبرز دهقان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ما در استان اردبيل 370 هزار خانوار معمولي داريم که نحوه سکونت آنها شامل 265 هزار نفر در واحدهاي مسکوني ملکي خود زندگي مي‌کنند و بيش از 71 هزار و 800 مستاجر در استان اردبيل شناسايي شده‌اند.وي خاطرنشان کرد: درصد مستاجرين در بين سرشماري سال 90 تا 95 در اکثر شهرستان‌هاي استان اردبيل زياد شده به طوري که اين امر دلايل متعددي را نظير عدم تمکن مالي در خريد خانه و سرمايه‌گذاري افراد در ساير حوزه‌ها دارد.معاون آمار و اطلاعات سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان اردبيل با اشاره به آمار اجاره‌نشين‌ها در شهرهاي مختلف استان اردبيل گفت: به طور متوسط در سال 90 ميزان اجاره‌نشيني در استان اردبيل 16/69 درصد بود که اين رقم در سرشماري سال 95 به 19/37 درصد خانوارها رسيده است که به طور متوسط سه درصد رشد اجاره‌نشيني را شاهد هستيم.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9299/5/35293/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha