آرشیو
انتخاب نشریه


نخستين نمايشگاه بين المللي اقتصاد و سرمايه گذاري گردشگري آغاز به کار کرد

نخستين نمايشگاه بين المللي اقتصاد و سرمايه گذاري گردشگري (شهر گردشگر)  چهارم شهريور در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بزرگ بازار بزرگ ايران (ايران مال) آغاز به کار کرد.
به گزارش بازتاب، مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه در باغ ايراني “ماهان” واقع در بازار بزرگ ايران و با حضور دکتر علي اصغر مونسان رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري ، مهندس محمد محب خدايي معاون اين سازمان و جمعي کثيري از علاقه مندان حوزه گردشگري برگزار شد.
در آيين افتتاحيه اين نمايشگاه محمد محب خدايي معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي گفت: امروزه به اين باور رسيده ايم که با کمترين هزينه و مديريت نوين مي توان شهرها را بر اساس شهر گردشگري شکل داد. اين تبلور را در برنامه هايمان داريم و مي خواهيم به اهداف موردنظرمان برسيم. يکي از بارزترين مراکزي که نيازهاي يک شهر گردشگر را در خود دارد همين مرکز تجاري و فرهنگي است، بنابراين صرفا شهر گردشگر محدود به يک شهر نيست بلکه شهر گردشگر مقصدي است که ميزبان خود را براي پذيرايي از مهمان آماده کرده است.
دکتر جمشيد اثني عشري مدير روابط عمومي ايران مال ضمن ايراد سخنراني در اين مراسم گفت: ايجاد زمينه هاي 
تعامل ميان ارگان‌هاي دولتي و بخش‌هاي خصوصي در شاخه گردشگري، شناسايي مشکلات، موانع و نقاط قوت و ضعف موجود در اين حوزه و ارتقاي جايگاه اين صنعت در ميان مسئولان دولتي و مردم از اهداف برگزاري اين نمايشگاه است.
وي افزود :هتل ها، مراکز اقامتي و سياحتي، موسسات مالي و بانکي و بيمه‌ها، مراکز آموزش هتلداري، نشريات تخصصي و صنايع بالادستي و پايين دستي مرتبط با اين بخش از ارگان‌ها و نهادهاي دخيل در اين نمايشگاه اند که در اين ايام توانمندي ها 
و دستاورد هاي خود را به معرض نمايش خواهند گذاشت .
اين نمايشگاه از تاريخ ۴ شهريور ماه ۱۳۹۷ لغايت ۷ شهريور از ساعت 10 صبح تا هفت بعدازظهر پذيراي 
بازديد کنندگان است و علاقه مندان 
مي توانند با مراجعه به مجتمع
 نمايشگاهي بازار بزرگ ايران ( ايران مال) واقع در انتهاي بزرگراه شهيد همت غرب از آن بازديد نمايند.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9297/4/35158/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha