آرشیو
انتخاب نشریه


اسماعيل کوثري در گفت‌وگو با رسالت:
برخي مسئولين از انقلابي گري فاصله گرفته اند

جانشين فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه گفت: متاسفانه امروز برخي مسئولين از انقلابي گري فاصله گرفته و زندگي هاي اشرافي را بد نمي دانند. سردار اسماعيل کوثري در گفت و گو با رسالت اظهار کرد: برخي به رغم ادعاي انقلابي گري در حال حاضر ثروت هاي هنگفتي به دست آورده اند و اين روحيه با آرمان هاي انقلابي در تضاد و تناقض آشکار است.
وي ادامه داد: ضمن اينکه همه مسئولين يا همه افراد انقلابي اين گونه نيستند، برخي از آنها به دام اشرافي گري افتاده و تغيير رويه داده اند و به همان نسبت آقازاده هايشان هم از زندگي هاي لاکچري و موقعيت هاي خوب بهره مند هستند.
کوثري با تاکيد بر اينکه بايد با فساد مقابله کرد، افزود: به نظرم مي رسد که قوه قضائيه بايد در اين روند يعني برخورد با مفاسد تسريع داشته باشد، البته اقدامات خوبي از سوي اين قوه براي برخورد با مفاسد و آقازاده ها صورت گرفته اما مردم مي خواهند آثار اين برخورد را ببينند.عضو سابق کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: آقازاده پروري و روي آوردن به زندگي هاي اشرافي در شأن افرادي نيست که روزي انقلابي بوده اند، نظام ما اسلامي است و بايد مطابق با اهداف و آرمان هاي اين نظام زندگي و فکر کرد. 
جانشين فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه بيان کرد: همه ما بايد فرزندانمان را بر مبناي زندگي اسلامي تربيت کنيم، از سوي ديگر توجه بسيار زياد مسئولين نسبت به مال و اموال و در واقع دنياپرستي، علامت سوال هاي بزرگي را در ذهن جامعه به وجود مي آورد.
وي عنوان کرد: براي شکل نگرفتن اين علامت سوال ها بايد با فساد در هر بخش و مرتبه اي برخورد کرد و اين يکي از دغدغه هاي امروز جامعه است که بايد به اين دغدغه پاسخ داد. 
سردار کوثري با اشاره به اينکه طي سالهاي اخير برخوردهايي با آقازاده ها صورت پذيرفته، بيان کرد: پرونده برادر رئيس جمهور هم در حال رسيدگي است بنابراين اين اقدامات به مردم نشان مي دهد که با مفسدان برخورد مي شود. 

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9295/1/34877/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha