آرشیو
انتخاب نشریه


تشييع دُرّ هنر هفتم در حرم مطهر شاهچراغ (ع)

مراسم وداع با پيکرمرحوم سيد ضياءالدين دري، دُرّ هنر هفتم، کارگردان برجسته کشور صبح ديروز در حرم شاهچراغ(ع) برگزار شد. به گزارش تسنيم از شيراز،سيد ضياءالدين دري 27 تيرماه به دليل نارسايي مزمن کبدي و نارسايي کليه از بخش اورژانس بيمارستان تهران به شيراز منتقل شد و در 26 مردادماه 
جان به جان آفرين تسليم کرد. سامان نيک‌اقبال، رئيس بخش پيوند بيمارستان ابوعلي سينا در گفت‌وگو با تسنيم علت فوت وي را ضعف عضلاني اعلام کرد. به گفته وي 2 مردادماه عمل پيوند براي آقاي کارگردان انجام شد اما به دليل ضعف عضلاني و نارسايي کليه در حالي که در بخش مراقبت‌هاي ويژه بود، به رحمت ايزدي پيوست. علاقه‌اي که آقاي کارگردان به حضرت شاهچراغ(ع) داشت سبب شد که مراسمي صبح ديروز در حرم شاهچراغ با حضور مديران فرهنگي استان فارس و علاقه‌مندان به وي برگزار شود و پيکرش در حرم طواف داده شود. 
آخرين سخن مرحوم دري از زبان فرزندش 
نويد دري، فرزند آقاي دري در حالي که بغض نبود پدر در صحبت‌هايش مشهود بود، گفت: پدرم با توسل به امام رضا(ع) خودش را به حضرت شاهچراغ(ع) سپرد و به شيراز آمد تا هر چه صلاح بود، اتفاق بيفتد. وي با اشاره به آخرين سخنان پدرش افزود: آخرين سخن پدرم اين بود که « من را با خدا تنها بگذاريد». 
گفتني است مراسم تشييع پيکر مرحوم عزت الله انتظامي امروز و مراسم تشييع پيکر مرحوم ضياء الدين دُرّي در تهران فردا برگزار مي شود.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9292/1/34121/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha