آرشیو
انتخاب نشریه


كودك‌كشي در يمن

سيد باقر پيشنمازي
...با عجله جوياي نام بود. طرف مقابل هم نقطه ضعفش را فهميده بود، "معامله بزرگ" را به او پيشنهاد کرد! يک روي سکه حمايت تا پادشاهي کشور و بعد هم قدرت اول منطقه! چشم اندازي رؤيايي و دل انگيز بود قبلا خوابش راهم نديده بود! هر هزينه اي هم داشته باشد مي ارزد!
بن سلمان نگاه شيفته ترامپ به يال وکوپالش را اشتباه تحليل کرده بود. بعدها متوجه «نظر ريبه» ترامپ شد که به چشم «گاو شيرده» به اونگاه مي کند! ولي ديگر دير شده بود و راه برگشتي وجود نداشت ، بايد از شرايط معامله تبعيت مي کرد.
 اما  در آن روي سکه ارباب و رعيت  هرچه هزينه کردند وهرچه بيشتر جان کندند که چوب درآستين جبهه مقاومت کنند، نشد!  نه تنها سوريه ولبنان وعراق را نتوانستند از اين پيکره جدا کنند که در کوچه بغل دستي خود يمن را هم ازدست دادند! حالا خدا چوب در آستين‌شان کرد و ناچارند کلاهشان را دودستي بگيرند که اين يکي را باد نَبَرَد! ... از آن بدتر قطر هم شاخ شد! سودان هم نرخ همکاري را بالا برد! مالزي هم دبه درآورد! پاکستان هم کنار کشيد! موشکهاي يمن را هم فرموده بودند به‌زودي تمام مي شود اما گويا بيشتر وبلندتر ودوربردترهم شده است! هرروز بدتر ازديروز!عرصه تنگ تر وشرايط سخت تر 
مي شود. طبيعي است کلافه مي شوند وتعادلشان را ازدست مي دهند وقتي دستشان ازهمه جا کوتاه مي شود به سراغ کودکان مي روند دوباره «کودک کشي» راه مي اندازند. اين عمليات ديگر نيازي به قدرت برتر و مهندسي جنگي پيچيده ندارد. ضعيف کشي وحمله مسلحانه به غير نظاميان وبه مجالس ترحيم وعروسي و قتل عام کودکان وخردسالان کار هر ارتش بي کفايت وبي عرضه اي مثل ارتش رژيم صهيونيستي وآل سعود هست . همانطور که قبلا درسوريه وعراق هزاران کودک را قتل عام کردند وهمانگونه که درغزه و اردوگاههاي صبرا وشتيلا انجام دادند... وهمانگونه که فرعون در مصر...!
چرا...؟ چون يکي از راهبردهاي اساسي صهيونيستها در برابر مسلمانان تلاش همه جانبه براي کنترل جمعيت آنان است وساده ترين آن کودک کشي وانهدام نسل است هم به بهانه مصلحت انديشي بهداشتي براي کشورهاي مسلمان وتوصيه به پيشگيري از باروري و دامن زدن به توزيع محصولات غذايي  و داروهايي که منجر به عقيم سازي مي شود وهم اولويت دادن به کشتار کودکان در ميانمار وسوريه وغزه واکنون نيز دريمن گاهي مستقيم وگاهي به دست مزدوران فريب خورده وبن سلمانهاي جوياي نام...! چرا...؟ چون از اين نسل وحوادث آينده بشدت هراس دارند. اين نسل آخر الزمان است که قرار است فرعونها را يکي پس از ديگري از کاخها وتختها پايين بکشد و به امواج توفنده دريا بسپارد.  
  کسي نمي تواند ادعا کند که قواره اتوبوس دانش آموزان بي گناه يمني شبيه به تانك ونفربر نظامي بود وجنگنده هاي آل سعود موشک‌هاي آمريکايي را به اشتباه شليک کردند! چنين ادعايي را کسي باور نخواهد کرد. اما همه آشکارا مي بينند آل سعود درچارچوب معامله قرن کاملا تسليم آمريکايي‌ها شده و دقيقا روي ريل صهيونيستها حرکت مي کند. کودک کشي دريمن وسوريه وميانمار و....ازيک اتاق فرمان هدايت مي شود!   
سکوت کشورهاي اروپايي و نظام ليبرال دموکراسي غرب دربرابر جنايت وحشيانه اخير بمباران اتوبوس دانش آموزان يمني اگر چه قبلا براي بن سلمان فاکتور شده و باج ها را دريافت کرده اند وبه همين دليل هم آل سعود با آسودگي خاطر کشتار بيرحمانه کودکان بي گناه يمني درماه حرام را قانوني توصيف مي کنند!! بن سلمان بخوبي آموخته بود که بايد اول «کدخدا» را ديد بعد ده را چاپيد. 
ازسوي ديگر اين حادثه وسکوت کشورهاي غربي، ناقوس مرگ ليبرال دموکراسي و شعارهاي فريبنده حقوق بشر و نهضت دروغين رنسانس در اروپا را به صدا درآورد. ديگر سازمان انگيزيسيون وکليساي قرون وسطي شرمنده وسرافکنده نيست! چون آنان هرگز چنين جناياتي مرتکب نشده بودند و باکودکان اين گونه قساوت وبيرحمي نکرده بودند!.
البته از منظري ديگر مدل‌هاي حکومتي زميني ومادي اين گونه يکي پس از ديگري رنگ مي بازند و مورد نفرت انسانها واقع مي شوند و زمينه براي روي آوردن ملتها به مدل حکومتي خداساخته فراهم مي شود. همان روزگاري که همه اديان الهي وعده تحقق آن را داده اند. وتا بشريت از مدلهاي حکومتي دست ساخته خود نااميد نشود به حاکميت اولياء خدا اميد نمي بندند وبراي تحقق آن تلاش نمي کنند. 
اما مسئله اي را که غربي‌ها تجاهل مي کنند اين است که اين جنايات و اين حمايتها نهال انتقام را در دل ملتهاي منطقه وجهان نسبت به آنان و مزدورانشان آبياري مي کند و براساس سنت حتمي الهي(1) روزگاري که دست انتقام خدا از آستين  مردم مظلومان منطقه بيرون آمد و با شما همان کردند که امروز با کودکان وغير نظاميان بي دفاع 
مي کنيد هيچ‌کس نمي تواند زبان اعتراض داشته باشد چون درکتاب تقدير خداي متعال بعنوان حق طبيعي مظلوم تعريف شده است.(2) 
پي نوشت ها:
1-سوره بقره آيه 178
2-سوره إسراء آيه 33

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9289/1/32946/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha