آرشیو
انتخاب نشریه


محسن رضايي: راه ارتباط با دنيا از اقتدار و كارآمدي مي‌گذرد

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: راه ارتباط با دنيا از اقتدار و کارآمدي مي‌گذرد.به گزارش خبرنگار حوزه سياسيون گروه فضاي مجازي باشگاه خبرنگاران جوان، محسن رضايي با انتشار پستي در صفحه شخصي خود در اينستاگرام ضمن اشاره به بدعهدي‌هاي آمريکا در موضوع برجام، بر حضور هرچه بيشتر و بهتر کشورمان در عرصه بين المللي تاکيد کرد.
رضايي نوشت:آمريکا و غرب با وجود شکست صدام در جنگ، حاضر به پذيرفتن مرزهاي بين‌المللي ما نشدند. در يکي از مصاحبه‌هاي سال ١٣۶۵ گفتم «دشمنان ما مخصوصا با توجه به شرايط حضرت امام خميني به اين نتيجه رسيده‌اند که اگر کوچک‌ترين امتيازي به ميانه روها بدهند، امام از آن امتياز استفاده مي‌کند و امتيازي هم نمي‌دهد. خود همين عامل به ما اطمينان مي‌دهد که دنيا راه وسطي ولو براي کوتاه مدت باقي نمي‌گذارد».
با آن که رهبري معظم انقلاب در برجام نسبت به طرف‌هاي مقابل نرمش قهرمانانه نشان دادند و دولت هم امتيازاتي به آنها داد، ولي در عمل آمريکا زير امضاي خود زد. بنابراين راه ارتباط با دنيا از اقتدار و کارآمدي داخلي و همراهي مردم با دولت مي‌گذرد. حضور بين‌المللي حق ملت ماست. بايد آن را با قدرت و تدبير به دست آوريم.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9284/1/32449/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha