آرشیو
انتخاب نشریه


يورام وايلر، نظريه‌پرداز آمريكايي در گفت‌‌وگو با رسالت:
ترامپ، منفورترين رئيس جمهور آمريكاست

يک نظريه پرداز آمريکايي تاکيد کرد که رفتارهاي دونالد ترامپ در قبال مسائل بين الملل، مملو از دوگانگي و تناقض است. 
"يورام وايلر" در گفت و گو با خبرنگار رسالت اظهار داشت : "ترامپ به طور کلي سعي دارد فردي غير قابل 
پيش بيني باشد و در کانون توجهات قرار گيرد. او سعي دارد مخاطبان خود در داخل و خارج از ايالات متحده آمريکا را با نوعي سردرگمي ( در قبال خود) مواجه سازد. به نظر من، دونالد ترامپ منفورترين رئيس جمهور آمريکاست. البته من وي را به عنوان يک رئيس جمهور قبول ندارم و به او لقب "ساکن کاخ سفيد" را مي دهم."
وايلر در ادامه با تاکيد بر شخصيت رواني خاص ترامپ افزود:
"اگر کناب "هنر معامله" که توسط ترامپ نگاشته شده است را مورد مطالعه قرار دهيد، متوجه خواهيد شد که تمامي زندگي وي حول محور معامله و کسب سود بيشتر مي چرخد.البته ترامپ معامله اي را دوست دارد که کاملا يک طرفه باشد، يعني وي در آن برنده و طرف مقابل بازنده باشد. او به راحتي حاضر است افراد فقير را به حاشيه رانده و آنها را به سکو پرتابي براي افراد ثروتمند تبديل کند. ترامپ فردي است که ذره اي براي انسانها و افراد خارج از دايره قدرت خود دلسوزي ندارد. "
اين نظريه پرداز آمريکايي در پايان تاکيد کرد :
" مواضع سياسي دونالد ترامپ مملو از تناقض و دوگانگي است. به عنوان مثال او در دوران مبارزات انتخاباتي خود ( در سال 2016 ميلادي) اعلام کرد که ساختار ناتو منسوخ شده است. با اين حال او  پس از ورود به کاخ سفيد و  پس از ديدار با ينس استولنبرگ دبير کل ناتو در دفتر کار خود، نتيجه گرفت که ناتو منسوخ نشده و با تروريسم مبارزه مي کند!همچنين ترامپ "استيو بنون" را به عنوان استراتژيست ارشد و مشاور خود انتخاب کرد و از توانايي هاي وي به شدت تمجيد کرد اما پس از مدتي از وي به عنوان فردي 
کم عقل نام برد. همچنين ترامپ چين را به دستکاري در نرخ ارز متهم کرد و سپس اين اتهام را انکار کرد. فراتر از آن، در جريان مبارزات انتخاباتي، ترامپ به رأي دهندگانش اطمينان داد که مانند اوباما، زمان خود را صرف بازي گلف نمي‌کند، اما سه برابر آن زمان را صرف بازي کرده است! "  

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9280/1/31559/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha