آرشیو
انتخاب نشریه


كريمي قدوسي در گفت‌وگو با رسالت:
پيروزي ملت يمن قطعي است

کريمي قدوسي در گفت و گو با رسالت گفت: پيروزي ملت يمن  قطعي است.عضو کميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي گفت: جوانان مقاومت حزب الله لبنان و مستشاران ايراني به درخواست و دعوت دولت سوريه وارد اين کشور شدند و با تشکيل جرياني جديد در عرصه دفاعي سوريه توانستند در قنيطره به پيروزي دست يابند. 
وي ادامه داد: جريان مقاومت پس از پيروزي انقلاب اسلامي در کشورهاي اسلامي براي رهايي مسلمانان از ستم نظام سلطه و سرمايه داري و حکام ديکتاتور شکل گرفت و جوانان در اين کشورها به صورت خودجوش با کسب تجربه از موفقيت هاي هشت سال دفاع مقدس ايران و کسب تجربه از دستاوردهاي عظيم و شگفت حزب الله لبنان؛ هسته هاي مقاومت را در سراسر منطقه به وجود آوردند. 
کريمي قدوسي تاکيد کرد: اين هسته هاي مقاومت به تدريج گسترش پيدا کرد و به سطح و عمق آن افزوده شد و پس از تبادل تجربيات ميان جريان مقاومت در کشورهاي مختلف امروز اين جريان تبديل به يک نيروي دفاعي عظيم، بي نظير و بي بديلي در سطح عالم شده اند و عملا توانسته اند سخت ترين 
طراحي هاي نظام سلطه براي تجزيه کشورهاي اسلامي و تداوم سلطه نظام سرمايه داري را به چالش جدي کشانده و سرانجام شکست نهايي را متوجه آنها کنند. 
وي با اشاره به پيروزي در قنيطره گفت: قنيطره شهري مرزي در بلندي هاي جولان است و بعد از حمله رژيم صهيونيستي و اشغال آن تقريبا اين شهر خالي از سکنه بوده، اسرائيل اين شهر را ويرانه کرده بود و در اين مقطع زماني باز هم اين شهر از طريق داعش به دست رژيم صهيونيستي افتاد و تقريبا 60 تا 70 درصد کشور سوريه را داعش به دست گرفت و جريان هاي تروريستي حاکم شدند.
 عضو کميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: در گوشه ديگري از منطقه، يمن قرار دارد که يکي از معجزات بزرگ قرن در اين کشور مشاهده شد، کشوري که در نهايت فقر در برابر رژيم آل سعود که تا دندان مسلح بوده و فوق العاده ثروتمند است، بيش از سه سال مقاومت کرده است.
اين نماينده مجلس بيان کرد: يمن چهل ماه است جهادي عظيم را رقم زده و توانسته مقابل ائتلافي جهاني به محوريت آمريکا، رژيم صهيونيستي، انگليس، فرانسه، امارات و سعودي ها و غيره بايستد و در حال حاضر شگفتي هايي که به وجود آورده اند، شگفتي هاي راهبردي است. 
وي ادامه داد: آنها با پهپادهاي دست ساخت خودشان توانستند تا عمق سه هزار کيلومتري پرواز کنند و فرودگاه ابوظبي را که يکي از فرودگاه هاي بزرگ بين المللي است، مورد حمله قرار دهند.اولين بار گروه هاي تکاور دريايي شان توانستند از طريق غواصي و 
قايق هاي تندرو به بندر المخا که اشغال شده بود،حمله کنند.
عضو کميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: موشک هاي نقطه زن آنها تقريبا از رياض هم عبور کرده و مردم يمن کمک هاي مالي خود را در سخت ترين شرايط معيشتي، به دولت و جريان انصارالله براي توسعه قدرت دفاعي و ساخت پهپاد اهدا کردند.
 وي با تاکيد بر اينکه مي توان پيروزي يمني ها را تاکنون قطعي دانست، گفت: حداکثر تا يکي و دو ماه آينده سرنوشت جنگ با تسليم رژيم آل سعود و خروج امارات از منطقه و آزادسازي کل اين مناطق نصيب يمن خواهد شد.
 عضو کميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي با تاکيد بر اينکه تخليه بلاد اسلامي از پايگاه هاي کفر ، سياست جمهوري اسلامي است، گفت: اين اتفاق بسيار نزديک است و پيروزي بزرگي نصيب امت اسلام در اين اربعين انقلاب اسلامي خواهد شد.
وي با اشاره به آثار حمله شجاعانه قاسم سليماني به ترامپ گفت: رئيس جمهور آمريکا در عرصه ديپلماسي عربده کشي 
مي کند و هرچند وقت يکبار، نگاهي خشن و توام با رجزخواني هاي 
توخالي را متوجه کشوري مي کند. اخيرا هم جمهوري اسلامي و ملت ايران را تهديد کرد اما سردار سليماني جوابي به او داد که به نظر بنده همين الان هم در پنتاگون در حال تجزيه و تحليل مواضع ايشان هستند. 
وي تصريح کرد: هشداري كه سردار سليماني دادند، جدي است. 

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9277/1/31255/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha