آرشیو
انتخاب نشریه


حجت‌الاسلام والمسلمين ناطق نوري: براي عبور از بحران به درايت رهبري اعتماد كنيم

عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه پيشنهاد برخي براي مذاکره با آمريکا در شرايط فعلي ممکن است عملي و به مصلحت کشور نباشد، گفت: نسبت به درايت رهبرانقلاب براي عبور از بحران اعتماد کنيم.
حجت الاسلام علي اکبر ناطق نوري در گفت و گو با مهر در پاسخ به سوالي درخصوص سخنان اخير رهبرانقلاب و رئيس‌جمهور مبني بر ايستادگي ملت ايران در مقابل آمريکا و نامه برخي فعالان سياسي براي مذاکره با ترامپ، اظهار کرد: پيشنهاد برخي فعالان سياسي براي مذاکره با آمريکا در شرايط فعلي ممکن است عملي و به مصلحت کشور نباشد ولي به هر حال اينکه کساني از سر دلسوزي پيشنهادي را مطرح کنند حرام نيست و بديهي است که تصميم گيري و صلاحديد در چنين مواردي به عهده رهبري معظم انقلاب است که خوشبختانه اشراف کامل بر سير تحولات دارند.
وي در ادامه تصريح کرد: فراموش نکنيم مقدمات و شرايطي که در سال‌هاي قبل به وجود آمد، از جمله وساطت کشور عمان و اجازه رهبر انقلاب به کارگزاران نظام براي مذاکره با آمريکا که سنگ بناي توافق تاريخي برجام شد، يکي از تدابير دقيق نظام بود.
عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: در مورد سياست خارجي و چالش‌هاي پيش‌رو بايد همه ملت، به خاطر عزت و شرف کشورمان با وحدت واقعي و دست در دست يکديگر، نسبت به درايت رهبر انقلاب و ظرفيت هاي بي بديل اين کشور براي عبور از بحران اعتماد کنيم.
ناطق نوري تاکيد کرد: ظرفيت و توان کشور اسلامي ما بسيار فراتر از حجم تهديدات دشمنانمان در طول تاريخ بوده است.
وي در پايان خاطر نشان کرد: از خداي بزرگ خاضعانه طلب مي‌کنيم که رستگاري و عزت را مقدر اين ملت قرار داده و وجود با برکت رهبري انقلاب را براي اين مرز و بوم حفظ کند.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9264/1/28940/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha