آرشیو
انتخاب نشریه


سراج: چه ضرورتي است كه ميلياردها يورو براي سفرهاي تفريحي اختصاص يابد

رئيس سازمان بازرسي کل کشور گفت: در شرايطي که کشور در تحريم قرار دارد و ارز دولتي بايد به کالاهاي اساسي و مورد نياز مردم تخصيص يابد چه ضرورتي دارد که ميلياردها يورو ارز دولتي براي سفرهاي تفريحي (از قبيل آنتاليا، پاتايا و ... ) اختصاص يابد؟ 
به گزارش تسنيم، قاضي سراج پيش از ظهر ديروز ضمن شرکت در جلسه شوراي قضائي استان البرز و بازديد از اداره کل بازرسي استان با تبريک هفته قوه قضائيه و گرامي‌داشت ياد و خاطره معمار دستگاه قضائي شهيد بهشتي (ره) هدف از سفر امروز خود را بررسي مسائل استان و بازرسي کل استان عنوان کرد و با اشاره به احياي شوراي قضائي استانها با دستور آيت الله آملي لاريجاني افزود: با تشکيل مرتب جلسات شوراي قضائي استانها، الحمدالله کارها و اقدامات مناسبي صورت گرفته و هماهنگي خوبي در بين دستگاه‌هاي قضائي استانها ايجاد شده است.
بر اساس گزارش روابط عمومي سازمان بازرسي کل کشور، وي ضمن اشاره به توطئه 40 ساله دشمنان عليه انقلاب اسلامي گفت: ما 40 سال تحريم هستيم که در طي 10 سال اخير شدت تحريمها افزايش يافته است اما 
علي رغم همه تهديدها و توطئه ها، انقلاب اسلامي همواره با قدرت و اقتدار به پيش رفته و هيچ گاه تسليم دشمنان نشده است؛ اين بار نيز ان‌شاالله به فضل خداوند، دشمنان ما شکست خواهند خورد و با مقاومت و کمک مردم شريف‌مان از اين شرايط عبور خواهيم کرد. رئيس سازمان بازرسي کل کشور با اشاره به فضاي ملتهب چهار بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه خاطرنشان کرد: همانطور که رياست محترم قوه قضائيه تاکيد فرمودند سازمان به اين حوزه ها ورود کرده و گزارش خود را به زودي براي مراجع ذي‌صلاح ارسال خواهيم کرد تا با دستور قاطع رياست محترم قوه قضائيه با متخلفان و سودجويان و فرصت طلبان در اين حوزه ها بدون اغماض برخورد شود. قاضي سراج با اشاره به بازديد اخير خود از ايران خودرو اظهار داشت: با هماهنگي هايي که با خودروسازان صورت گرفت، آرامش خوبي بر روند ثبت نامها حاکم شده است و التهاب بازار خودرو فروکش کرده است.رئيس سازمان بازرسي کل کشور افزود : متاسفانه هر چيزي که اعلام مي شود قيمتش رو به افزايش است، برخي مردم براي خريد آن کالا اقدام مي کنند که ما از مردم نيز درخواست داريم که با بي اعتنايي و عدم خريد کالاهايي که به صورت يک شبه و غير منطقي گران مي شوند فرصت سودجويي به دلالان و فرصت طلبان را ندهند. 

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9254/1/26373/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha