آرشیو
انتخاب نشریه


طارمي بهانه است اصل نظام نشانه است!

وحيد ايماني 
حدود دو سال پيش و پس از بيانات رهبر انقلاب مبني بر سقف عمر 25 ساله رژيم صهيونيستي، اين جمله با استقبال کم نظير کاربران فضاي مجازي روبه‌رو شد و همچنان جزء هشتگ هاي پر کاربرد فضاي مجازي محسوب مي شود.
اما در ميان سلبريتي هاي توئيتري که اساساً روشنفکري را مغاير با مطالبات ديني و انقلابي مي دانند، مهدي طارمي بازيکن وقت پرسپوليس و تيم ملي در حساب توئيتر خود به بازنويسي جمله رهبر عزيز انقلاب پرداخت و نوشت:
 امام خامنه اي: اسرائيل 25 سال آينده را نخواهد ديد.
مهدي طارمي، جوان دهه هفتادي که مي توان او را نسل چهارم انقلاب خواند ، در اين سالها حواشي زيادي داشته است و اين حواشي گاهي آنقدر پر سر و صداست که گزارشگر مسابقه فوتبال ايران و مراکش به هنگام ورود وي به زمين بصورت زير پوستي و با طعنه او را به باد انتقاد 
(شايد انتقام) مي‌گيرد و او را اينگونه معرفي مي کند :
طارمي در اين سالها فقط گوش هاش حاشيه نداشته که اين روزها گوشاشم حاشيه دار شده ! 
البته به حکم انصاف بسياري از حواشي او هيچ وقت اثبات نشد و هميشه در حد حرف و حديث و حرف هاي در گوشي فضاي مجازي باقي ماند.
اما نکته مهم در خصوص طارمي اين است که او قواعد سلبريتي بودن را بهم زد. هيچ وقت با ژست اپوزيسيون خود را مطرح نکرد و در مواضع غير ورزشي خود هميشه طرفدار آرمانهاي انقلاب بود. با مداحي و عزاداري نشان داد که از يک پشتوانه و پيشينه مذهبي خانوادگي برخوردار است و حضور در اينگونه مجالس را موجب فخر خود مي داند.
و همه اينها يعني بهم زدن تمام قواعد سلبريتي بودن!
با نگاه ديگر شايد بهتر اين است که بگوييم او قواعد سلبريتي بودن را بهم نزد، او خود را از زميني که دشمنان براي بازي سلبريتي هاي ما تعريف کرده اند خارج کرد و حالا بايد تاوان انقلابي بودن را بدهد.
 او زننده گل ايران نبود ولي حرکت به موقع او و جاگيري ايده آلش در حين بازي موجب گل پيروزي ما در مقابل مراکش شد. اتفاقي که با بازي ضعيف برخي بيشتر به چشم آمد و موجب خشم آنهايي شد که دوست نداشتند او به چشم مردم بيايد و حالا طارمي دروازه‌بان توپ هايي‌است که با هشتگ هاي آنور آبي ساپورت مي شود و مخاطبان را به سوي تحريم و بايکوت شدنش فرا مي‌خواند.
طارمي اگرچه ديروز طاقتش طاق شد و پس از دو سال آن توئيت جنجالي را از حساب توئيترش پاک کرد، ولي به‌خاطر رفتار و مواضعي که هيچ وقت در راستاي حمايت از افکار و سمپاشي دشمنان انقلاب نبوده، بايد از او قدرداني کرد.
رفتار و مواجهه ضد انقلاب با طارمي بهانه اي براي مخالفت با اصل نظام است که دشمن با هر ابزاري که در دست دارد از آن استفاده مي کند.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9240/1/22803/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha