آرشیو
انتخاب نشریه


بشار اسد: پاسخ به حملات اسرائيل را متوقف نمي‌كنيم

رئيس جمهوري سوريه در گفتگو با شبکه العالم از حقايق پشت پرده جبهه جنوب و نقش مخرب صهيونيست ها، روابط با ايران و سوريه، مقاومت لبنان و حاميان مردم سوريه، مقابله با تروريسم و اشغالگري، و مقاومت مردمي سوريه و هم چنين درباره مسئله فلسطين و قدس سخن گفت.بشار اسد در اين گفتگو تاکيد کرد : 
ما هرگز حملات رژيم صهيونيستي  را بدون پاسخ نخواهيم گذاشت و پاسخ به اسرائيل را در چارچوب امکانات نظامي موجود هرگز متوقف نخواهيم کرد؛ حال هر چه اين امکانات بهبود يابد سطح پاسخ مان قوي تر خواهد شد.
واقعيت اين است که قوي ترين پاسخ به اسرائيل، هدف قراردادن ارتش اسرائيل در سوريه است، منظور ما عملا تروريست هايي است که به طور بسيار واضح و آشکار براي منافع اسرائيل فعاليت مي نمايند، از ابتدا آنان به سامانه هاي پدافند هوايي سوريه حمله کردند، آنها توسط اسرائيل و آمريکا رهبري مي شوند.
اولين حمله به اسرائيل در سطوح سياسي و نظامي و ديگر سطوح، هدف قرار دادن تروريست هاي اسرائيلي در درون سوريه است، تروريست هايي که عضو داعش يا النصره و يا ديگر گروه هاي مرتبط با نقشه هاي اسرائيل هستند.
رئيس جمهور سوريه در خصوص روابط با ايران تاکيد کرد : اگر بخواهيم در ابتدا درباره روابط سوريه و ايران صحبت کنيم بايد گفت که همپيماني دو کشور در طي 40 سال گذشته و در شرايط مختلفي که در خاورميانه به وجود آمده است، همچنان ثابت بوده است. بنابراين هيچ دليلي براي طرح گذرا بودن يا نبودن آن وجود ندارد.عنصر جديدي که در جنگ سوريه وارد شد، روس ها بودند که در نتيجه آن اين همپيماني سه جانبه به وجود آمد.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9239/1/22688/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha