آرشیو
انتخاب نشریه


محمدحسن رحيميان: منافقين نفوذ مي‌کنند و از درون ضربه مي‌زنند

رئيس شوراي مرکزي جبهه مردمي  نيرو هاي انقلاب گفت: سياست خارجي ما منطبق براصول خط امام و همچنين مقام معظم رهبري نيست و بار ديگر فرجام اين برجام درستي و استحکام خط امام و ديدگاه مستدل مقام معظم رهبري را در قبال آمريکا ثابت کرد.
رئيس شوراي مرکزي جبهه مردمي تاکيد کرد: خبرگان در سال 68 هيچ شبهه‌اي براي انتخاب آيت‌الله خامنه‌اي به عنوان رهبر انقلاب نداشت، اما ترديد افکني در اين زمينه جزء القائات شيطاني جريان ضدانقلاب است تا نقش ولي‌فقيه را تضعيف کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمين محمدحسن رحيميان عضو ارشد دفتر امام (ره) و رئيس شوراي مرکزي جبهه مردمي نيروهاي انقلاب اسلامي در گفتگو  با فارس اظهار داشت: چند سال پيش درجايي سخنراني داشتم و وجوه اشتراک امام و مقام معظم رهبري را مطرح مي‌کردم، فردي يادداشتي به من داد که مقام معظم رهبري چقدر حقوق مي‌گيرند، من شب بعد به شرح اين مسئله پرداختم که من در متن کل امور مالي امام(ره) و دفتر امام بوده‌ام و شاهدم که ريالي از وجوهات شرعي و بيت‌المال استفاده نکرده و تماماً از نذورات و هدايايي که به آن‌ها مي‌رسد استفاده مي‌کنند.
عضو ارشد دفتر امام (ره) افزود: بنده نزديک 25 سال در بنياد شهيد بودم و گواهي مي‌دهم که هيچ‌کسي در نظام جمهوري اسلامي به‌اندازه مقام معظم رهبري با خانواده شهدا انس نداشت و به‌اندازه ايشان به آنها سرکشي 
نمي کرد چه با حضور در منازل آن‌ها و چه در قالب ديدارهاي جمعي، فقط از مجموع ملاقات‌هاي رهبر انقلاب با خانواده شهداي مسيحي و ارمني يک کتاب درآمده است.
 حجت‌الاسلام رحيميان در بخش ديگري از اين مصاحبه درباره جريان نفوذ اظهار داشت: منافقين نفوذ مي‌کنند و از درون ضربه مي‌زنند و سوار موج مي‌شوند و تلاش مي‌کنند تا مسير را عوض کنند. در زمان حضرت امام نيز اين مسئله وجود داشت؛ برخي از همين افراد منافق در پاريس دور امام را گرفته بودند و در هواپيما با امام (ره) به ايران آمدند و برخي از آن‌ها مانند بني‌صدر و قطب‌زاده حتي به نجف رفت‌وآمد داشتند.
 عضو ارشد دفتر امام تصريح کرد: امام (ره) حواس‌شان جمع بود، لذا در يک موردي که ابراهيم يزدي به‌عنوان سخنگوي امام مصاحبه‌اي کرد، حضرت امام اعلام کردند که من سخنگو و نماينده ندارم و نوک آن‌ها را قيچي کرد.
وي تاکيد کرد: نهضت آزادي و جريان ملي‌گراها هم در اين زمينه قابل‌طرح است؛ امام (ره) در نامه سال 66 به وزير وقت کشور و در منشور روحانيت هم در اسفند سال 67 به‌طور روشن و صريح نقش مخرب نهضت آزادي را ترسيم کردند.
 حجت‌الاسلام رحيميان يادآور شد: نامه امام به آقاي منتظري بيانگر نقش نفوذي اين جريان روي ايشان و تأکيد بر قطع رابطه آقاي منتظري با آن‌ها شاهد و نمونه ديگري از مصاديق  نقش نفوذي آن‌هاست. اين افراد توانستند در متن نظام نفوذ پيدا کنند و ضربه زيادي به کشور بزنند لذا امام ناچار شدند در نامه به وزير وقت کشور و  در منشور روحانيت با قاطعيت وضعيت آن‌ها را روشن کنند.
وي همچنين با اشاره به قرابت حواريون سيد احمد خميني با جريان منتظري و نهضت آزادي گفت: خيلي عجيب است و من واقعاً نتوانسته‌ام هنوز يک توجيه براي اين قضيه پيدا کنم که چطور مي‌شود کساني که يک‌زماني خودشان را جزء حواريون حاج احمد معرفي مي کردند،رنج‌نامه حاج احمد آقا را چاپ و منتشر کنند البته برخي از اين افراد در حال حاضر نيز در همان خاک‌ريز و سنگر پيراموني دفتر و بيت امام جا خوش کرده‌اند و از حواريون فرزندان حاج احمد آقا تلقي مي‌شوند چطور مي‌شود امروز دلباخته و مدافع آقاي منتظري باشند.
 «چطور مي‌شود همان‌هايي که در آن زمان به‌حسب ظاهر به پيروي از امام پيشتاز تقابل با نهضت آزادي و جبهه ملي بودند و امروز همچنان مدعي خط امام و قرابت خاندان امام هستند و گويي خود را وارث انحصاري خطه جماران مي‌پندارند امروز در محافل و پيام‌هايشان و...به‌طور اغراق‌آميز نسبت به جريان به‌اصطلاح نهضت آزادي عرض ارادت مي‌کنند و حتي آقايان جماران نشين پاي درس تفسير عضو برجسته نهضت آزادي زانو مي‌زنند.»
عضو ارشد دفتر امام (ره) با اشاره به لزوم مرزبندي سياسي در همه برهه‌ها تاکيد کرد: چطور مي‌توان تصور کرد يک مسلمان با کساني که در 
عاشوراي 88 مرتکب آن جنايت‌ها شدند، مرزبندي نکند و فردي آنچنان دگرگون شود که چنين افرادي را مردان خداجو بنامد، آيا اين همان موسوي زمان امام بود؟ اما چگونه به اينجا کشيده شد؟
 وي با اشاره به استمرار تخريب‌ حاج احمد خميني از سوي بيت منتظري و ادعاي تلاش ايشان براي رهبر شدن گفت: اولاً سيد احمد آقا اصلاً حوصله چنين مسائلي همچون بحث رهبري را نداشت، ثانياً در اواخر عمرشان به بيابان زده بود و در يک حالت‌هاي معنوي و دوري از همه‌چيز قرارگرفته بود.
حجت‌الاسلام رحيميان افزود: عجيب است همين افرادي که احمد آقا را تخريب مي‌کنند در جلساتي با نزديکان امام همنشين و با آن‌ها دوستي دارند و آن‌ها که مي‌دانند احمد آقا در چه فضايي بود و چه اعتقاد راسخي به مقام معظم رهبري داشت بايد از امام و حاج احمد آقا دفاع کنند و جواب اين شبهات را بدهند.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9234/1/22213/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha