آرشیو
انتخاب نشریه


براي آقا سيد مرتضاي عزيز

محسن پيرهادي
خبر، کوتاه بود؛ مهندس سيدمرتضي نبوي بار رسالت را بر دوش محسن پيرهادي گذاشت.
مهندس سيد مرتضي نبوي بعد از سه دهه فعاليت رسانه اي در روزنامه رسالت، به عنوان يکي از قديمي ترين و البته خوشنام ترين افراد اين حيطه، مسئوليت و رسالت اين رسانه را واگذار کرد.
کسي که هم وزير بوده و هم وکيل؛ شخصي که هم مشاوري امين است و هم مسئولي صديق. ساده زيستي برايش شعار نيست، اين را بايد از اهالي منيريه بپرسيد. حسن خلق برايش ملکه است و اين را مي توان از هر کس که حداقلي از ارتباط با ايشان داشته جويا شد.
انقلابي است؛ انقلابي قبل از انقلاب، که البته روحيه انقلابي خود را بعد از پيروزي انقلاب هم حفظ و تقويت کرد. کسي که در رژيم ستمشاهي، طعم تلخ زندان را هم چشيد ولي از آرمان هايش قدمي عقب نرفت.
فردي که شخصيتش مورد اعتماد رهبر گرانقدر انقلاب است و در مجمع تشخيص مصلحت نظام هم خدماتش را از مردم و انقلاب، دريغ نمي کند.
خاطرات آقا مرتضي را که مي خوانيم درس اميد و خودباوري مي گيريم؛ آن هنگام که مي گويد بارها ديديم در اوايل انقلاب کار به مو رسيد ولي پاره نشد چرا که خدا با ماست اگر ما اهل ايمان و تقوا باشيم.  
شخصيت و وقار آقا مرتضي هم مثال زدني است در زمانه اي که داشتن متانت و آرامش قلبي کمياب شده است. مراقبت و احتياط وي نسبت به مديريت رسانه مثال زدني بود چرا که نيک مي دانست در رسانه، آب رفته به جوي بازنمي گردد.  شخصيتي سياسي که براي همه اهالي سياست، شايسته احترام و بزرگداشت است.
مرد دوست داشتني عرصه فرهنگ و رسانه که از سال 66 تا به امروز، رسالتي جز کمک به انقلاب و نظام جمهوري اسلامي در رسالت نداشت.
براي برخي افراد بايد موتور جستجويي قوي فعال کني تا سرانجام يکي دو خصلت مثبت دست و پيدا کني ولي براي شخصي مثل مهندس سيد مرتضي نبوي همين که شرح حال مي گويي، تعريف و تمجيد از وي استخراج 
مي شود و چه نيکوست بعد از 31 سال خدمت بي منت، همگان صرفا 
به نيکي از وي ياد مي کنند.
خدا را شاکريم که آقا مرتضاي عزيز در هيئت امنا و هيئت مديره رسالت يار و ياور ماست و با راهنمايي هاي ايشان، مجموعه را پيش خواهيم برد. ايشان رسالتي بوده، هستند و خواهند بود و اميدواريم در همه سنگرهاي خدمت، کمافي السابق موفق و منصور باشند. از خداي متعال مي خواهيم ما را در مسير اهداف عالي اين رسانه که دهه ها قبل با حضور فقها و بزرگان اين آب و خاک  که همانا باورهاي نيک الهي و حمايت از محرومان و مبارزه با مستکبرين بوده است ياري نمايد بي شک شنيدن صداي حقيقي و واقعي مردم عزيزمان و نمايندگي و پژواک اين صدا در اين مجموعه اگر با نيت راستي و صادقانه همراه شود مورد عنايت و لطف خداوندگار خواهد بود.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9230/1/21832/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha