آرشیو
انتخاب نشریه


مرکز مديريت حوزه هاي علميه:
مجامع بين المللي در محکوميت رژيم صهيونيستي و آمريکا اقدام شايسته اتخاذ کنند

مديريت حوزه هاي علميه از مجامع بين المللي به ويژه سازمان همکاري هاي اسلامي و سازمان ملل متحد مي خواهد تا ضمن محکوميت اقدام آمريکا و رژيم صهيونيستي، اقدامي در خور و شايسته در مقابل آن اتخاذ کنند.به گزارش خبرگزاري «حوزه»، متن بيانيه مرکز مديريت حوزه هاي علميه در خصوص کشتار بي رحمانه جوانان فلسطيني در راهپيمايي روز نکبت و نيز انتقال سفارت آمريکا در سرزمين هاي اشغالي به بيت المقدس به اين شرح است:
سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ.
سوره اسراء آيه 1
اقدام نابخردانه و گستاخانه رئيس جمهور منفور آمريکا مبني بر انتخاب قدس اشغالي به عنوان پايتخت رژيم اشغالگر صهيونيستي و انتقال سفارتخانه آمريکا به بيت المقدس، بار ديگر  لکه ننگي بر تاريخ حيات سياسي آمريکا نشاند و نقش لابي صهيونيسم را در تصميم گيري هاي دولت ايالات متحده بيش از پيش آشکار ساخت. اين اقدام که علي رغم مخالفت دولت ها و ملت ها انجام شد، ظلم آشکار به ملت مظلوم فلسطين،  نقض قوانين بين المللي و تحريک احساسات بيش از يک و نيم ميليارد مسلمان و همه آزادي خواهان جهان بود. بدون شک اين موضوع با همکاري و چراغ سبز برخي حکام مرتجع منطقه صورت گرفته و باعث گستاخي هرچه بيشتر رژيم صهيونيستي خواهد شد. تقارن اين رخداد با روز نکبت و قتل عام وحشيانه مردم فلسطين از سوي تروريسم صهيونيستي خود گواه محکمي بر اين مطلب است.
حوزه هاي علميه همراه با ملت مسلمان ايران و آزاديخواهان جهان و با تأسي به رهبر عظيم‌الشان انقلاب اسلامي(مدظله) و مراجع عظام(دامت برکاتهم) کشتار بي رحمانه جوانان فلسطيني در راهپيمايي روز نکبت و نيز انتقال سفارت آمريکا در سرزمين هاي 
اشغالي به بيت المقدس که گامي در مسير اشغال کامل قدس شريف است را به شدت محکوم کرده و اعلام مي دارد اين اقدامات، بر آتش خشم ملت هاي مسلمان خواهد افزود و زبانه هاي انتفاضه ملت مظلوم فلسطين را شعله ورتر خواهد نمود. همچنين مديريت حوزه هاي علميه از مجامع بين المللي به ويژه سازمان همکاري هاي اسلامي و سازمان ملل متحد مي خواهد تا ضمن محکوميت اقدام آمريکا و رژيم صهيونيستي، اقدامي در خور و شايسته در مقابل آن اتخاذ کنند و ملت هاي مسلمان را به فرياد رسا  برضد اين اقدام جنايتکارانه فرا مي‌خواند، اميد است در ماه مبارک رمضان و بويژه روز شريف قدس شاهد فريادي رسا از جهان اسلام و مستضعفان جهان در برابر اين رژيم باشيم.

آدرس مطلب http://www.resalat-news.com/newspaper/page/9220/1/20812/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha