آرشیو
انتخاب نشریه
تاریخ انتشار:1397/6/16 / شناسه خبر:22475/سرویس:اجتماعی
رئیس مجلس خبرگان رهبری:
امروز دشمن به اختلافات داخلی دل بسته است
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: خبرگان همچون سایر دلسوزان به مشکلات و گرفتاری‌های مردم واقف هستند و گرانی‌ها و کمبودها را از نزدیک درک می‌کنند به همین دلیل این موضوع در اجلاس خبرگان موردتوجه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، آیت‌الله احمد جنتی، در اختتامیه اجلاس مجلس خبرگان رهبری گفت: الحمدلله اجلاس پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به‌ خوبی و خوشی برگزار شد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری، استفاده از بیانات سران دو قوه مجلس و قوه قضائیه را ازجمله ویژگی‌های این اجلاس برشمرد و افزود: سران دو قوه در این اجلاس مطالب بسیار خوب و با فرصت کامل بیان کردند، خبرگان نیز سؤالاتی داشتند که سران قوا نیز به آنها پاسخ گفتند.

وی ادامه داد: یکی از موضوعات مهمی که در این اجلاس بسیار موردتوجه قرار گرفت، دغدغه رهبر معظم انقلاب درباره مسائل و مشکلات معیشتی مردم بود که خبرگان نیز این موضوع را به‌صورت جدی موردتوجه قرار دادند.

جنتی خاطرنشان کرد: خبرگان همچون سایر دلسوزان به مشکلات و گرفتاری‌های مردم واقف هستند و گرانی‌ و کمبودها را از نزدیک درک می‌کنند به همین دلیل این موضوع در اجلاس خبرگان مورد قرار گرفت.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امیدواریم با خواست خداوند و با استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی از این گرفتاری‌ها نجات پیدا کنیم و همچنان که در این 40 سال خداوند به این ملت عنایت داشته است؛ از این پس نیز با توکل به پروردگار از مشکلات عبور خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: امروز دشمن به اختلافات داخلی دل بسته است تا بتواند از این طریق به کشور و مردم ضربه بزند اما به یاری خداوند و با توجه به ظرفیت و توانایی‌های داخلی دشمنان را نومید خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت که چشم طمع به این سرزمین داشته باشند.

به گزارش آنا، پنجمین اجلاس دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری، صبح سه‌شنبه (13 شهریور) در تهران آغاز به کار کرد و در این اجلاس نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری به مدت دو روز در ساختمان قدیم مجلس درباره مسائل روز کشور به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

لینک خبر: