آرشیو
انتخاب نشریه
تاریخ انتشار:1397/6/4 / شناسه خبر:19505/سرویس:اجتماعی
معاون دبیرکل نُجَباء:
تحریم ایران به دلیل حمایتش از کشورهای مظلوم منطقه است
شیخ یوسف الناصری تاکید کرد: تحریم‌های اقتصادی علیه ملتی اعمال شده که در کنار تمام ملت‌های مستضعف منطقه و جهان قهرمانانه ایستاده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی نجباء، «یوسف الناصری» معاون دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در امور تقریب، طی سخنانی در اجتماع علمای عراق، ضمن محکومیت تحریم‌های خصمانه آمریکا علیه ایران اظهار داشت: ما امروز نیازمند یک موضع حقیقی هستیم تا به دنیا، ملت‌های جهان و پیروان ادیان بگوییم که برای دفاع از مصالح ملت‌هایمان و آینده فرزندانمان ایستادگی می‌کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر «یوسف الناصری» ضمن بی‌تاثیر خواندن محاصره اقتصادی ایران، تصریح کرد: این محاصره تنها علیه ملت برادر ایران اتخاذ نشده است، بلکه علیه ملتی است که در کنار تمام ملت‌های مستضعف منطقه و جهان قهرمانانه ایستاده است.

وی افزود: اگر این ملت در کنار ما نه ایستاده بود و تروریسم داعش را نابود نمی‌کرد، امروز اینگونه در محاصره اقتصادی قرار نمی‌گرفت. به عبارات دیگر، شکست داعش با پشتیبانی جمهوری اسلامی باعث محاصره اقتصادی ایران و عصبانیت شیطان بزرگ (آمریکا) شده است.

مقام ارشد نُجَباء در پایان ضمن تقدیر از علمای عراق به سبب اعلام حمایت‌شان از جمهوری اسلامی ایران مقابل تحریم‌های ایالات متحده، خاطرنشان ساخت: این تجمع یک تجمع اخلاقی و انسانی است که برای دفاع از هستی، تاریخ و عقیده‌مان برپا شده است و از اینجا به جهانیان اعلام می‌داریم که ما هنوز آزاد و آزاده هستیم و علما همواره بلندگوی حق و حقیقت هستند.

لینک خبر: